Oliwia Bieniuk na premierze filmu „Ania” wyglądała jak jej mama 9 lat temu. Co na to jej bliscy? Czy zrobiła to celowo? Wiemy jak było [WIDEO]

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk na premierze filmu ANIA wyglądała niemal identycznie jak jej mama. Anna Przybylska podczas swojego ostatniego publicznego wyjścia w 2013 roku zaprezentowała się w kreacji i fryzurze, którymi zainspirowała po latach własną córkę? Sprawdziliśmy u źródła.

Dokładnie w ósmą rocznicę śmierci Ani Przybylskiej odbyła się uroczysta premiera filmu Ania. O produkcji mówiło się już od dawna, a fani nie mogli się doczekać momentu, w którym będą mogli po raz kolejny zobaczyć aktorkę na ekranie. W dokumencie możemy zobaczyć rodzinę i przyjaciół Ani, którzy podzielili się ogromem pięknych wspomnień z nią związanych. Po raz kolejny udowodnili, że pamięć o Przybylskiej nadal jest żywa.

Na premierze pojawiła się rodzina zmarłej przed laty aktorki, czyli jej ukochany Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, syn Szymon, mama Krystyna i siostra Agnieszka Kubera. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post bliscy Ani chętnie dzielili się pięknymi wspomnieniami i przemyśleniami na temat filmu.

Jest nam ciężko się pogodzić ze śmiercią Anny. Zwłaszcza patrząc na jej dzieci, które zostały bez mamy. Nie babcia, nie ciocia, nie tata – matka jest zawsze ponad to. (…) Ten film jest spotkaniem Ani z dziećmi – wyjawiła Agnieszka.

Pozowali również na ściance, ale tam całą uwagę skupiła na sobie córka Ani i Jarosława, która do złudzenia przypominała swoją mamę.

Oliwia Bieniuk skomentowała swoją stylizację na premierze filmu Ania

Oliwia Bieniuk na uroczystej premierze filmu o swojej mamie wyglądała olśniewająco. Na kilka dni przed wydarzeniem zmieniła fryzurę i na czerwonym dywanie pozowała już z dziewczęcą grzywką. Na ten wieczór wybrała długą cekinową sukienkę z dekoltem, do której dobrała wysokie srebrne sandałki na szpilce. O jej kreację zadbał Łukasz Jemioł.

Dzięki temu Oliwia wyglądała niemal identycznie jak jej mama w 2013 roku podczas swojego ostatniego wyjścia na czerwony dywan.

Reporterce Jastrząb Post udało się porozmawiać z bliskimi Oliwii, a także z nią samą. Jako pierwsza na ten temat wypowiedziała się przyjaciółka Ani, czyli Kasia Bujakiewicz:

Piękna. Ona jest piękna i mam tylko jedno marzenie, żeby się wszyscy od niej na chwilę odkleili i przestali ją porównywać do Ani. Ona jest wspaniałą, przepiękną kobietą. Jest podobna do Ani, ale jest Oliwią Bieniuk. I chciałabym, aby mogła zacząć życie na własny rachunek, bez tego ciągłego cienia Ani.

Jak oceniła stylizację Oliwii, która przypominała stylizację Ani z 2013?

Nie wiedziałam. Ja jestem średnia jeśli chodzi o stylizację, Ania zawsze była w tym lepsza, a ja się ubierałam bardzo żenująco. Ale patrząc na zdjęcie faktycznie piękna.

Szymon Bieniuk stwierdził, że jego siostra z każdym rokiem coraz bardziej przypomina ich mamę:

Im moja siostra jest starsza tym bardziej przypomina mamę. Ja też to widzę. Myślę, że Oliwii pomysłem była chyba taka stylizacja na dziś. Myślę, że to jest takie pokazanie, że mamę można dostrzec w wielu ludziach, i że Oliwia też ma tę cząstkę w sobie.

Jarosław Bieniuk natychmiast zwrócił uwagę na stylizację córki i nie szczędził jej komplementów:

Tak, zwróciłem na to uwagę. Nie wiem, czy to było celowe, czy przypadkowe, ale wygląda cudownie, ślicznie. Jest piękną kobietą. Z niemowlaka stała się dziewczynką, później nastolatką. Jest piękną, dojrzałą kobietą.

Oliwia Bieniuk zdradziła nam, czy był to celowy zamysł:

Dzisiaj zobaczyłam artykuł i zobaczyłam, że mama miała podobną sukienkę. Ale to w ogóle nie było to z żadną premedytacją, tak samo jak moja grzywka. To stało się samoistnie. Ja miałam w ogóle inaczej wyglądać. Miałam mieć cekinowy kombinezon, ale jednak zmieniliśmy stylizację, bo stylizowała mnie Jola Czaja, która robi to od wielu lat i jest przewspaniała.

Również Jola Czaja zadbała o wspomniany look Ani.


Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk premiera filmu Ania

Oliwia Bieniuk premiera filmu Ania

Anna Przybylska w 2013 roku

Anna Przybylska w 2013 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×