Oliwer Kubiak rzucił studia, ale ma jasno sprecyzowane plany na przyszłość. Tylko patrzeć, jak zawojuje telewizję

Oliwer Kubiak

Oliwer Kubiak

Oliwer Kubiak to pierwszy zwycięzca gejowskiego show Prince Charming. Mężczyzna zdradził, jakie ma plany na przyszłość. Czy chciałby poprowadzić drugą edycję programu?

Jakiś czas zakończył się pierwszy sezon nowego programu randkowego dla gejów Prince Charming. Jacek Jelonek, to pierwszy tytułowy książę, który spośród trzynastu mężczyzn musiał wybrać tego jedynego. Tych, których chciał bliżej poznać, zabierał na randki, a tych, z którymi nie łączyło go zupełnie nic, odsyłał do domu. Program w mig zyskał sporą popularność.

Randkowe show nagrywane było w Hiszpanii przez 30 dni. Do wielkiego finału dotarło trzech mężczyzn: Marek Misztal, Oliwer Kubiak oraz Oskar Stańczak, który jako pierwszy opuścił grono najlepszych. Do samego końca nie wiadomo było, który z dwóch ostatnich panów jest najbliżej Jacka.

Ostatecznie Jacek Jelonek zdecydował, że jego serce jest bliżej Oliwera Kubiaka, i że to z nim chciałby spróbować zbudować wspólną przyszłość. Para wkrótce po powrocie do Polski zamieszkała ze sobą w Warszawie. Przez 167 dni musieli żyć w ukryciu, by nikt przed finałem programu nie zorientował się, że są razem.

Oliwer Kubiak poprowadzi Prince Charming 2?

Podczas rozmowy na żywo ze zwycięzcą pierwszej edycji Prince Charming, zapytaliśmy Oliwera o jego edukację oraz dalsze plany. Okazuje się, że w przeszłości studiował, jednak ostatecznie zdecydował swoje życie pokierować nieco inaczej:

Studiowałem stosunki międzynarodowe. Miałem ambitny plan być politykiem. Finalnie skończyło się na kursie z grafiki, bo w tym też się chciałem rozwijać i założyć swoje studio graficzne. Od małego, jeżeli chodzi o zdolności, no to byłem takim dzieckiem artystycznym. Pchałem się na szkolne przedstawienia, później brałem udział w konkursie malarskim. Moje prace były często pokazywanie w Kościele Mariackim, więc już jako dziecko czułem się tak „wow, jestem super artystą”. Na ten moment z tym artyzmem trochę skończyłem.

26-latek zdradził również, że ciągnie go do telewizji. Ma z tym związane plany na przyszłość:

Wkręciły mnie produkcje telewizyjne. To jak wszystko działa. Będę się rozwijać w tym kierunku, tylko nie przed kamerą, a za kamerą. To jest fascynujące.

Oliwer Kubiak zdradził nam również, czy przyjąłby propozycję poprowadzenia drugiego sezonu Prince Charming:

Myślę, że do prowadzenia drugiego sezonu Prince Charming lepiej nadawałby się Wojtek. Ja tam bym mógł być jako jego doradca. Jak zaproponują, no to spoko, nie ma problemu, ale nie jest to w sferze moich planów.

Chcielibyście zobaczyć Oliwera w roli prowadzącego gejowskie show? Cała rozmowa z mężczyzną poniżej:


Oliwer Kubiak. Fot. Instagram

Oliwer Kubiak. Fot. Instagram

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×