Olivier Janiak o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. To będzie wyjątkowo trudny czas dla jego rodziny [WIDEO]

Olivier Janiak o świętach

Olivier Janiak o świętach

Olivier Janiak zdradził, jak przygotowuje się do Bożego Narodzenia. W jego rodzinie jest bardzo sprecyzowany podział obowiązków. Wyznał, kto i za co odpowiada. Niestety tegoroczne święta będą dla jego rodziny wyjątkowo trudne.

Piotr Janiak szerszemu gronu znany jest jako Olivier Janiak. Mało kto wie, że nowe imię nadała mu koleżanka z pubu, w którym dorabiał jako student. Mężczyzna próbował w swoim życiu różnych profesji i niemal za każdym razem odnosił sukces. Zaczynał jako model, potem pracował w biurze reklamy TVN, z którego awansował do roli prezentera. Gwiazdor ma za sobą udział w pierwszej edycji Tańca z gwiazdami, którą wygrał. Obecnie jest prowadzącym Power Couple oraz Co za tydzień.

47-latek jest przykładem na to, że da się połączyć wymagającą pracę z życiem prywatnym. Niemal od 18 lat jest szczęśliwym mężem modelki Karoliny Malinowskiej. Para ma trzech synów – 12-letniego Fryderyka, 10-letniego Christiana oraz 8-letniego Juliana.

Olivier Janiak o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia

Grudzień to czas przygotowań do magicznych chwil w rodzinnym gronie. Olivier zdradził, jak spędzi tegoroczne Święta Bożego Narodzenia oraz kto i za co odpowiada w jego domu:

Uwielbiamy Wigilię i uwielbiamy wszystko, co łączy się z wigilijnym zgiełkiem. Moja żona należy do tych kobiet, które, pomimo że jest listopad, już zapakowała pierwsze prezenty. A kupiła je we wrześniu.  Ten element rodzinnej układanki mam z głowy. Ja muszę przynieść choinkę i potem ją rozebrać i wynieść – wyznał.

To będą wyjątkowo smutne święta w domu Janiaków. Dziennikarz zdradził dlaczego:

To będą pierwsze święta, gdzie nie mamy kompletu babć wokół siebie. One pod tym względem będą zdecydowanie trudniejsze. Robimy to dla naszych dzieciaków, żeby zachować i podtrzymać tradycję. Dlatego jak co roku jest i choinka i wszystko, co w naszej tradycji jest wartościowe. Właśnie w ten sposób lubimy celebrować święta.

Cała rozmowa poniżej.


Olivier Janiak - Święta Bożego Narodzenia 2020

Olivier Janiak - Święta Bożego Narodzenia 2020

Oliver Janiak - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Oliver Janiak - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Olivier Janiak - Sylwester 2018

Olivier Janiak - Sylwester 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×