Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna...

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji
Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Olga Bończyk we wzruszający sposób oddała hołd Zbigniewowi Wodeckiemu [WIDEO]Olga Bończyk wspomina Zbigniewa Wodeckiego

Kilka miesięcy temu Polską wstrząsnęła informacja o śmierci fenomenalnego muzyka, Zbigniewa Wodeckiego. Gdy media podały informację o udarze artysty, każdy miał nadzieję, że Zbigniew szybko powróci do zdrowia. Niestety, tak się nie stało, i 22 maja, w wieku 67 lat zmarł. Zgodnie z decyzją rodziny artysty, tragicznie przerwana trasa koncertowa będzie kontynuowana pod zmienioną nazwą i będzie hołdem dla Zbigniewa Wodeckiego. Jak się okazało, ludzie reagują na nią niezwykle pozytywnie. Chociaż pierwsze koncerty zaplanowane są na drugą połowę października, to większość biletów już jest wyprzedana.

Wszystkie bilety, na wszystkie koncerty, które zostały zaplanowane, w podwójnych koncertach każdego dnia, zostały wyprzedane. Ludzie chcą uczestniczyć w ostatnim hołdzie dla Zbyszka.

Od śmierci Zbigniewa Wodeckiego nie minęło jeszcze 5 miesięcy, czy Olga Bończyk nie boi się, że wznowienie trasy koncertowej spotka się z krytyką ze strony ludzi?

Myślę, że zawsze się znajdą tacy którzy będą twierdzić, że to może za wcześnie, że może to nie moment, że Zbyszka się nie da zastąpić. Faktycznie tak jest, Zbyszka się nie da zastąpić i tak jest. Pomimo wszystko, myślę że to taki ukłon w jego stronę. My, jego przyjaciele chcemy pokłonić się temu wszystkiemu, co Zbyszek wniósł w nasze życie.

Piękne słowa Olgi dotyczące wspaniałego człowieka i artysty. Nic dodać, nic ująć. Zapraszamy na materiał.

Gwiazdy na prezentacji nowinek dla kobiet: Karolina Szostak, Julia Wróblewska, Monika Zamachowska

Olga Bończyk - 15-lecie BTL

Olga Bończyk – 15-lecie BTL

akpa20150416_centrum_glosu_dg_8690

Nieśmiertelny przebój Zbigniewa Wodeckiego to…Komentarzy: 2


Kaja | 4 października 2017, 20:19

Pan Olgo dziękujemy za to, że Państwo pragniecie oddać hołd (pamięć) Panu Zbigniewowi, Wielkiemu Artyście.
Życie toczy sie dalej wiadomo, ale reklama koncertu „Gwiazdo świeć , kolędo leć” w Poznaniu, a raczej plakat reklamowy, w którym wklejono zdjęcie P. Zagrobelnego w miejsce Pana Zbigniewa (pozostawiajac pozostałe elementy ubiegłorocznego ) jest po prostu na tę chwilę dużym nietaktem. Chyba organizator i Osoba odpowiadająca za propagowanie, reklamowanie tego koncertu mogła zadać sobie trudu , żeby zrobić to inaczej? A nie na zasadzie „kopiuj, wklej”, czyli „umarł Król , niech żyje Król”? To jednak jeszcze boli… zwłaszcza w kontekście wspomnianej Przez Panią trasy koncertowej.


Gość | 1 października 2017, 15:17

Pamięć pamięcią, bezwarunkowo pamiętamy , bo to sie poprostu Panu Zbigniewowi Wodeckiemu należy. Ale to prawie 5 miesięcy, a tak naprawdę nie wszyscy się z tym faktem potrafią pogodzić, co najwyżej próbą się oswoić. Takie życie. I wypowiedź Pani Olgi Bończyk jest niepotrzebna i chyba nie na miejscu, akurat Ona się wypowiada?. Kto chce będzie uczestniczył w tym komercyjnym przedstawieniu i Jego sprawa, ale Inni potrafią uczcić pamięć Artysty choćby zapalając znicz, składajac kwiaty na Jego grobie. Nie Każdy ma „siłę” już uczestniczyć w takim hołdzie.


Dodaj komentarz
×