Mistrzowska odpowiedź Oli Szwed na pytanie o związek Barona i Julii Wieniawy! Gwiazda pokazała niesamowitą klasę [WIDEO]

Ola Szwed - Julia Wieniawa

Ola Szwed - Julia Wieniawa

Ola Szwed została zapytana przez reporterkę Jastrząb Post o związek Barona z Julią Wieniawą. Co powiedziała?

Ola Szwed kilka lat temu była łączona z muzykiem zespołu Afromental, Aleksandrem Milwiw-Baronem. Para spotykała się ponad rok. Podobno to aktorka podjęła decyzję o rozstaniu. Reporterka Jastrząb Post, zapytała Olę, o kolejny związek Barona. Przypominamy, że gitarzysta widywany jest obecnie z Julią Wieniawą. Co odpowiedziała aktorka na pytanie, czy jest szansa, że mężczyzna się w końcu ustatkuje?

Bardzo przepraszam, ale odgrzebywanie historii bez wartości archeologicznej nie ma sensu, i mnie, szczerze mówiąc, nie interesuje. Bardzo te dwójkę szanuję i przez ten szacunek, nie mam zamiaru wypowiadać się za ich plecami na ich temat – odpowiedziała aktorka.

Reporterka Jastrząb Post, zapytała również Olę, czy życzy tej parze powodzenia:

Oczywiście – skwitowała krótko zapytana.

Ola nie pierwszy raz odcina się od swojej przeszłości i związku z Baronem. We wcześniejszych publikacjach na ten temat podkreślano, że podobno rozstali się w przyjaźni, a powodem tego, że nie są parą było nadmierne zainteresowanie muzyka innymi kobietami:

On cały czas oglądał się za innymi kobietami. Ola miała dość takiej huśtawki uczuć, bo zazdrość ją zjadała. Stwierdziła, że musi iść do przodu. Łączy ich wiele wspomnień, dlatego postanowili, że będą się dalej kolegować – zdradzała jakiś czas temu informatorka Faktu.

Widać, że aktorka już dawno uporała się z uczuciami towarzyszącymi dawnej relacji, i szczerze życzy parze: Baron – Wieniawa, powodzenia.

Zobacz: Ola Szwed znów zaskoczyła swoim wyglądem! Aktorka poszła do fryzjera i zdecydowała się na odważną zmianę!

Zobacz: Zmysłowa Adriana Kalska i seksowna Ola Szwed skradły całe show na premierze filmu „Fighter”! Dziewczyny jak marzenie!

Zobacz: Julia Wieniawa ostro przesadziła z opalaniem: „Chciałam więcej i więcej”! Baron zdrętwiał myśląc, że zabawia się z Olą Szwed!

 


Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Julia Wieniawa i Baron na randce

Julia Wieniawa i Baron na randce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×