Ola Kwaśniewska szczerze o prezentach, które otrzymuje od męża. „Nie są romantyczne”. Wymieniła konkretne podarunki

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach

Ola Kwaśniewska wypowiedziała się o prezentach, które dostaje od męża, Kuby Baducha. Oj nie są zbyt romantyczne. Ale za to jakie praktyczne!

Ola Kwaśniewska to córka Aleksandra Jolanty. Lata jej młodości przypadły na prezydenturę ojca. Musiała się więc mocno pilnować i przez to raczej nie była obecna w mediach. Wszystko zmieniło się po tym, gdy Kwaśniewski zakończył drugą kadencję. Ola zawojowała show-biznes występami w Tańcu z gwiazdami. W programie uczestniczyła u boku Rafała Maseraka.

Później pracowała jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Znalazła przy tym czas na założenie rodziny. Jej mężem jest popularny muzyk Kuba Badach. Para często pojawia się na eventach i jest aktywna na Instagramie. Reporterka Jastrząb Post podczas ostatniego spotkania z Olą zapytała ją o biżuterię oraz prezenty, które dostaje od małżonka.

Ola Kwaśniewska o prezentach od męża

Nasza rozmówczyni w pierwszej kolejności opowiedziała o biżuterii, do której ma szczególny sentyment.

Mam pierścionek zaręczynowy od męża, który wcześniej był w rodzinie, bo przekazała mu go jego mama. Drugi, to jest pierścionek po mojej babci, który dostałam z kolei od mojej cioci. Po śmierci babci ten pierścionek był u niej i ona przekazała go mi. To są takie dwa elementy biżuteryjne, które są dla mnie szczególnie sentymentalne.

Ola wyznała, że jeśli chodzi o prezenty, to najbardziej lubi te praktyczne. Jak sama przyznaje, szczególnie cieszą ją na przykład noże kuchenne czy przybory do sprzątania.

Ja jestem szalenie praktyczna i bardzo lubię praktyczne prezenty. Mnie szalenie cieszą takie prezenty jak noże kuchenne, taki super odkurzacz, przy którym dużo mniej się męczysz niż przy takim normalnym odkurzaczu. To nie są romantyczne prezenty te, które ja cenię sobie najbardziej, tylko taki konkret. I takich prezentów dostałam od Kuby bardzo dużo, bo on już mnie dobrze zna.

A wy, z jakich prezentów jesteście najbardziej zadowoleni?


Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach - 10. urodziny Vitkaca

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach - 10. urodziny Vitkaca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×