Ola Kwaśniewska oceniła prawdziwość plotek o kryzysie w małżeństwie. Brawa za szczerość! „My płaczemy…”

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach

Ola Kwaśniewska odniosła się do plotek na temat kryzysu w jej małżeństwie. Pozwoliła sobie na nadzwyczaj szczere wyznanie. Wideo. 

Ola Kwaśniewska to jedyna córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego oraz Jolanty Kwaśniewskiej. Z uwagi na sławnych rodziców od wczesnych lat młodości była na świeczniku. W 2006 roku wystartowała w Tańcu z gwiazdami. W parze z Rafałem Maserakiem wywalczyła drugie miejsce. Później zaczęła pracować jako prezenterka i dziennikarka. Mimo natłoku obowiązków udało się jej uporządkować życie prywatne. Dekadę temu poślubiła muzyka Kubę Badacha.

Związek gwiazd budzi wiele emocji. Media raz po raz informują o kryzysie w ich małżeństwie. Na szczęście zawsze tego typu insynuacje okazują się nieprawdziwe. Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać Aleksandrę o to, w jaki sposób para się do nich odnosi.

Ola Kwaśniewska o plotkach o kryzysie w jej małżeństwie

Z relacji Oli wynika, że wraz z Kubą nie reagują na tego typu plotki, ponieważ szkoda im na to czasu. Małżonek Kwaśniewskiej czasami surfuje w sieci w poszukiwaniu takich informacji. Ich wydźwięk sprawia, że para płacze ze śmiechu.

Tych kryzysów nam wróżono bardzo dużo, co chwilę. Nie reagujemy na te plotki. Ja nawet nie za bardzo wiem, co się o nas pisze, bo szkoda mi na to czasu i energii. Kuba śledzi te rzeczy i on czasami czyta mi takie śmieszniejsze artykuły i niektóre są tak absurdalnie komiczne, że my płaczemy ze śmiechu.

Ola dodała, że sama nie wchodzi na serwisy plotkarskie.

Czasem jest tak, że, mimo że to są bzdury, to gdzieś to nas ukłuje i traci się energię na coś, co nie jest tego warte. Więc ja w ogóle już od wielu lat nie wchodzę na portale plotkarskie i to jest sfera, która w tej chwili jest poza mną.

Jesteście fanami Aleksandry Kwaśniewskiej?


scena z: Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×