Ola Kisio opowiedziała nam o dzieciach i mężu. Czy dzieci podpytują ją o babcię Izę? [WIDEO]

Ola Kisio

Ola Kisio

Ola Kisio to aktorka, która umiejętnie potrafi połączyć macierzyństwo i karierę zawodową. Gwiazda w opiece nad dwójką synów potrzebuje jednak wsparcia. Czy jej dzieci pytają o babcię?

Ola Kisio od 18 lat jest w związku z Łukaszem Zielińskim. Para dopiero trzy lata temu zdecydowała się powiedzieć sakramentalne tak. Zakochani doczekali się już dwóch synów. Ich starszy syn Hugo ma już 5 lat, młodszy natomiast skończył 2 lata. Gwiazda od czasu narodzin swoich synów cały czas jest aktywna zawodowo i nawet na chwilę nie pomyślała o tym, aby przestać realizować kolejne projekty.

Ola Kiso o pracy i opiece nad dziećmi

Czas kwarantanny dla wielu rodzin był bardzo trudny. Aktorka, mimo że nie mogła pracować tak jak do tej pory, to i tak miała ręce pełne roboty. Gwiazda ostatnich kilka tygodni całkowicie poświęciła swojej rodzinie. Przymusowy urlop spędziła razem z dziećmi i mężem. Nie dane jej jednak było odpocząć, bo domowe obowiązki i opieka nad dwójką maluchów to nie lada wyzwanie.

Ola już powoli zaczyna wracać do pracy, a zatem będzie potrzebowała wsparcia w opiece nad synami. O tym, jak radzi sobie w roli pracującej mamy, opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Dzieci chodzą do przedszkola. Młodszy synek jest już na tyle duży, że pewne rzeczy rozumie i nie tęskni tak bardzo za mamą. Oczywiście jak już jestem w domu to staram się poświęcić mu maksimum czasu i być z nimi całą sobą. Pracy nie było aż tak dużo do tej pory, w tej chwili jest jej coraz więcej. Myślę, że przez to, że dzielimy się obowiązkami chłopcy nie odczuwają tego tak bardzo.

Jak wspomina okres pandemii?

Ja z rozżewnieniem patrzyłam na to, jak ludzi mówili, że teraz mają czas czytać książki, oglądać filmy. Ja na to nie miałam czasu. Przez to, że wszyscy byliśmy w jednym domu było ciekawie. Tych zajęć było bardzo dużo. Zajmowanie się przy dwójce małych dzieci domem było na mojej głowie. Mąż pracował zdalnie, ale pracował od rana do wieczora. Natomiast mieliśmy też dużo czasu dla siebie i to było cudowne. 

Czy jej starszy synek czasami pyta o babcię – Izabelę Kisio-Skorupę?

Czasami pyta.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Ola Kisio - Fundacja Ronalda McDonalda,

Ola Kisio - Fundacja Ronalda McDonalda,

Ola Kisio z dzieckiem na obiedzie

Ola Kisio z dzieckiem na obiedzie

Ola Kisio z dzieckiem i partnerem

Ola Kisio z dzieckiem i partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×