Gwiazda preselekcji do Eurowizji rozstała się z partnerem. Zdradziła to przed naszą kamerą: „Drogi się rozeszły” [WIDEO]

Ola Gintrowska rozstała się z partnerem

Zeszłoroczne preselekcje do Eurowizji wzbudziły ogromne emocje. Nie tylko ze względu na rywalizację Michała Szpaka z Margaret i Edytą Górniak, ale również na występ Oli Gintrowskiej w syrenim stroju. Choć jej widowiskowa wersja piosenki Missing nie przypadła do gustu widzom, długo była na językach portali internetowych.

Jakiś czas temu Gintrowska powróciła na polski rynek z utworem Biała magia, a jednocześnie szykowała się na podbój Stanów Zjednoczonych. Pomóc jej w tym miał ówczesny partner związany na co dzień z tamtejszą branżą muzyczną. Jednak jak się okazuje, miłość nie przetrwała zbyt długo.

Prywatnie nie mam żadnych zobowiązań, więc mogę sobie na to pozwolić. Było coś, ale to wiadomo, że odległości nie za bardzo pomagają w takich sytuacjach i drogi się rozeszły. To nie było to w takim razie. Jeszcze trafi się ten właściwy, który będzie wyrozumiały. Muzyka pomaga mi w regeneracji serca i też takie przeżycia pomagają w pisaniu piosenek później, bo jak jest człowiek cały czas szczęśliwy to ile można radosnych piosenek – wyznała wokalistka

Po uśmiechu na twarzy Oli wyraźnie widać, że rany szybko zostały zagojone. Miejmy nadzieję, że wokalistka znajdzie jeszcze miłość swojego życia.

Zobacz także: Kolejność występów w finale Eurowizji 2017: Kasia Moś już wylosowała! 

Ola Gintrowska - pokaz La Mania dla Magnum - 25.04.2017

Ola Gintrowska rozstała się z chłopakiem


Ola Gintrowska - teledysk do piosenki

Ola Gintrowska - teledysk do piosenki "Biała magia"

Ola Gintrowska - teledysk do piosenki

Ola Gintrowska - teledysk do piosenki "Biała magia"

Ola Gintrowska w DD TVN o współpracy z zagranicznymi producentami. Wywiad

Ola Gintrowska w DD TVN o współpracy z zagranicznymi producentami. Wywiad

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×