Szukaj

Ola Domańska ogranicza aktorstwo i przerzuca się na „inne rejony”. A co z zarobkami? Odpowiedź w punkt

Ola Domańska o zmianach w życiu

Ola Domańska o zmianach w życiu

Ola Domańska w czasie pandemii zmieniła swoje spojrzenie na życie. W rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o zmianach, jakie wprowadziła w ostatnim czasie.

Ola Domańska zagrała w wielu filmach i serialach. Ma na swoim koncie sporo epizodów i ról głównych. Publiczność już dawno doceniła jej talent aktorski, wybierając kinowe produkcje z jej udziałem. Jednym z większych komercyjnych hitów, w którym pojawiła się 31-latka, jest Podatek od miłości.

Ola Domańska o zmianach w życiu. Co dalej z aktorstwem?

Podczas pandemii Domańska zaczęła patrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Na kwarantannie postawiła na samorozwój. Zaczęła medytować i otaczać się ludźmi pozytywnie patrzącymi na życie. Zmieniło się jej nastawienie do świata, otoczenia i pracy.

Dla mnie to był okej czas. Mnie to trochę oddala od mojego zawodu, jeżeli mam być szczera. Coś się we mnie zmienia i czuję, że się transformuję. Możliwie, że jest to związane z tym, że będę coraz mniej grać. Oczywiście nie mówię o takich projektach, jakie zrobiłam we wrześniu, filmie Nieznajomi czy moich pierwszych filmach jak Drogówka. To były bardzo małe role, epizodyczne. Ale takie rzeczy nie zdarzają się często.

Ola nadal będzie pojawiać się na szklanym ekranie, ale nie ukrywa, że kręci ją coś jeszcze innego.

W związku z tym wydaje mi się, że ja też często nie będę grać. Chciałabym teraz poeksplorować jakieś inne rejony. Jeszcze nie wiem dokładnie co. Ale w ogóle się nie spinam.

Zwyciężczyni Ameryki Express nie martwi się o zarobki. Pieniądze nie są dla niej najważniejsze.

Jeżeli będę mniej zarabiać, to będę mniej wydawać. Życie jest tak naprawdę proste.

Bardzo ciekawa rozmowa poniżej.


Aleksandra Domańska w krótkich włosach

Aleksandra Domańska w krótkich włosach

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×