Szukaj

Odważnie! Seksowna Ola Ciupa z chłopakiem odstawili ogniste show na plaży w muzułmańskim kraju! [DUŻO ZDJĘĆ]

Ola Ciupa w Tunezji

Ola Ciupa z chłopakiem w Tunezji

Ola Ciupa od czasu słynnego prania w teledysku u Donatana, jest jedną z najseksowniejszych i najbardziej popularnych celebrytek w kraju. Jej gorący profil na Instagramie, śledzi ogrom wiernych fanów. Ola uwielbia dopieszczać internautów swoimi zmysłowymi zdjęciami z wakacji. Ostatnio kilka swoich interesujących odsłon wrzuciła z Santorini.

Ola z Grecji już wróciła, jednak ledwo zdążyła przepakować swojej walizki, bowiem poleciała na kolejne wakacje. Tym razem wybrała muzułmańską Tunezję, do której zabrała swojego nowego chłopaka Łukasza. Para jest razem od kilku miesięcy, zatem ich szalona miłość kwitnie.

Podobno Ola niedawno się zaręczyła. Na tunezyjskiej plaży kochankowie nie szczędzili sobie czułości. Atletycznie zbudowany Łukasz wyprawiał z Olą cuda. Nosił ukochaną na rękach, na barana, podrzucała, przytulał, turlał po piasku, całował…  Ola była w egzotycznym raju.

To na pewno jest wielka miłość,

Ola Ciupa uległa fanom i pochwaliła się gorącym zdjęciem z nowym partnerem! W skąpym bikini pozuje u boku swojego przystojnego SZEJKA

Gorąca Ola Ciupa kusi ciałem w białym bikini na greckiej plaży. Jej seksowny strój podzielił internautów

Ola Ciupa TOPLESS rozpala zmysły Greków! Jej naga fotka rozgrzała cały internet!


Ola Ciupa czy Angelina Jolie? Która ładniejsza?

×