Szukaj

Ola Ciupa za dwa miesiące bierze ślub! Opowiedziała nam o sukni ślubnej, przygotowaniach do ceremonii, a nawet liście gości [WIDEO]

Ola Ciupa ślub

Ola Ciupa o swoim ślubie i sukni ślubnej

Jakiś czas temu w pięknych plenerach Ola Ciupa zaręczyła się ze swoim wybrankiem. Modelka, której karierę śledzi ponad 250 tysięcy obserwatorów na Instagramie, niechętnie dzieli się życiem prywatnym, jednak dla nas zrobiła wyjątek i zdradziła szczegóły swojego ślubu i wesela:

Ja zawsze marzyłam, żeby to był skromny ślub. Natomiast nie taki tradycyjny w Polsce, tylko gdzieś na jakiejś rajskiej plaży, żebyśmy byli tylko my, ewentualnie najbliższa rodzina i przyjaciele. Ale też równie dobrze moglibyśmy tam być tylko my, bo tak naprawdę ta chwila ma być dla nas. Ja tak często muszę się szykować na różne gale czy bale, że chciałabym, żeby mój ślub nie był właśnie takim momentem do którego ja się muszę przygotowywać, czesać, malować i stroić. Tylko chciałabym, żeby był skromny. Jakiś leciutki, naturalny makijaż, który sama zrobię. Najlepiej na boso, jakaś skromna boho sukienka i tyle. Absolutnie nie jakaś długa, rozłożysta suknia. Chciałabym żeby to było gdzieś blisko natury.

Pomimo że para dopiero co się zaręczyła, to jeszcze w tym roku chce stanąć na ślubnym kobiercu:

Myślę, że może jesienią, albo zimą tego roku. Na razie nie wyjeżdżam na wakacje nigdzie, ponieważ całe wakacje będę grała [Ola jest dj-ką – red.]. Co tydzień będę w innym nadmorskim mieście, więc na razie nie ma opcji na żaden urlop. Natomiast myślę, że jesienią czy zimą wygospodaruję ten czas i wtedy będziemy planować jakieś podróże. Na pewno chciałabym w tym roku zaliczyć Malediwy, bo zawsze to było moje marzenie, aczkolwiek sprawdzałam już i nie można tam wziąć ślubu, który będzie prawnie liczył się w Polsce. Tam można wziąć ten ślub tylko symboliczny. Więc rozważamy opcje, że może weźmiemy ślub cywilny w Polsce, a tam zrobimy sobie ceremonię. Ale ja myślę, że najfajniej będzie wybrać takie miejsce gdzie ten ślub już będzie się liczył po przesłaniu dokumentów do Polski. Więc może Dominikana? Jest kilka miejsc, gdzie moglibyśmy to zrobić.

Cała rozmowa z Olą poniżej:

Odważnie! Seksowna Ola Ciupa z chłopakiem odstawili ogniste show na plaży w muzułmańskim kraju! [DUŻO ZDJĘĆ]

Ola Ciupa TOPLESS rozpala zmysły Greków! Jej naga fotka rozgrzała cały internet!

Gorąca Ola Ciupa kusi ciałem w białym bikini na greckiej plaży. Jej seksowny strój podzielił internautów


Ola Ciupa czy Angelina Jolie? Która ładniejsza?

×