Wybranka Konrada z „Kto poślubi mojego syna?” zrobiła już karierę zanim trafiła do programu! Na pewno ją słyszeliście…

Julia Hertmanowska na planie

Fotografia: Facebook.pl

Julia Hertmanowska to uczestniczka hitowego programu prowadzonego przez Agnieszkę JastrzębskąKto poślubi mojego syna?

Dziewczyna znalazła się wśród kandydatek na przyszłą żonę dla Konrada Rybaka. Okazało się, że piękna Julka przypadła do gustu zarówno chłopakowi jak i jego mamie – Beacie Kornackiej, która wypowiadała się o niej w samych superlatywach. Nie kryła wzruszenia i zadowolenia, kiedy to właśnie na palec Hertmanowskiej jej syn włożył pierścionek zaręczynowy.

Okazało się, że Julka jest nie tylko znana z występu w tym programie. Jej kariera w show-biznesie zaczęła się już dużo wcześniej.

Julia Hertmanowska to polski głos Miley Cyrus!

Dziewczyna jest bardzo uzdolniona muzycznie. Covery w jej wykonaniu możemy znaleźć na youtubie. Dodatkowo Julia nazywana jest polską Hannah Montana! Dlaczego? To właśnie ona podkładała głos  pod polską wersję tego popularnego serialu.

 

Screen z filmweb.pl

 

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Julia i Konrad nadal utrzymują ze sobą kontakty. Mama chłopaka zdradziła, że możemy ich spotkać na wspólnym spacerze po Warszawie 🙂

To dowód na to, że takie programy to szansa na poznanie ciekawych osób. Dlatego bardzo się cieszymy, że będzie następna edycja.

Zobacz: Będzie druga edycja hitowego show „Kto poślubi mojego syna?” 

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×