Szukaj

Krzysztof Krawczyk miał do Mariana Lichtmana szczególną prośbę. Chodzi o juniora. „Nie chciałem w to wchodzić”

Marian Lichtman, Krzysztof Krawczyk z synem

Marian Lichtman, Krzysztof Krawczyk z synem

Krzysztof Krawczyk miał szczególną prośbę do Mariana Lichtmana. Dotyczyła jego jedynego syna. Przyjaciel zmarłego artysty zdradził Jastrząb Post, dlaczego jej nie spełni.

Syn Krzysztofa Krawczyka jest obecnie na językach całej Polski. Mężczyzna nigdy nie ukrywał, że jego relacje z ojcem były dalekie od idealnych. Z relacji zmarłego artysty wiadomo, że pierworodny miał mu za złe, że ten rozstał się z jego matką, Haliną Żytkowiak, a po latach związał się z Ewą Krawczyk. Junior nie potrafił zaakceptować wielkiej miłości wokalisty.

Mimo trudnego kontaktu Krzysztof junior mógł liczyć na wsparcie ojca. Krawczyk zapewnił mu godną przyszłość, ujmując go w testamencie, który spisał na długo przed swoim odejściem. Przed śmiercią spełnił swoje wielkie marzenie o duecie z synem, który od lat występuje na scenie i swoim głosem hipnotyzuje publiczność niemal tak jak senior (posłuchaj, jak śpiewa).

O co Krzysztof Krawczyk poprosił Mariana Lichtmana przed śmiercią?

Menadżer Krawczyka, Andrzej Kosmala, w jednym z ostatnich wpisów zdradził, że album Krzysztofów czeka na wydanie. Wkrótce ma trafić do sprzedaży. Będzie to prawdopodobnie najbardziej poruszający hołd dla zmarłego wokalisty, który od lat 60. przyjaźnił się z kolegą z Trubadurów – Marianem Lichtmanem.

Artyści utrzymywali kontakt nie tylko na scenie i w pracy, ale także poza nią. Lichtman często gościł w domu Krawczyków. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że na przedostatnim spotkaniu Krzysztof poprosił go, by przygotował dla jego syna utwór. Chciał podarować juniorowi przebój, który wywinduje go szczyty list przebojów. Ostatecznie jednak Marian zrezygnował z pomysłu współpracy:

Na przedostatnim spotkaniu, jak byliśmy u Ewy i u Krzysia, to Krzysio do mnie doszedł. Powiedział, że mógłbym coś napisać dla Krzysztofa juniora, mógłbym coś wyprodukować. On mnie namówił, ale ja się wstrzymałem. Dlatego, że on miał swoje produkcje, które na niego czekają. Moja żona Bożena powiedziała, że to Krzysztof jest jego tatą, priorytet jest w jego stajni artystycznej. Dlatego odpuściłem to. Nie chciałem w to wchodzić. Krzysztof miał swoje studio, swoich producentów. Mimo że mnie prosił.

Junior i Lichtman odbyli jednak wstępne rozmowy na temat wspólnego projektu. Na rezygnację z przedsięwzięcia miał wpływ Andrzej Kosmala, który poinformował Mariana o swoich planach i pierwszeństwie w ich realizacji:

Mieliśmy robić teledysk i mieliśmy robić piosenkę. Ja wiem, że ona ma projekt od Andrzeja Kosmali. Ja dostałem oczywiście przykry telefon, dlaczego ja to robię. Od razu się z tego wycofałem, bo on ma pierwszeństwo. Krzysztof wtedy żył, dlatego ja nie chciałem przeprowadzać moich projektów, bo to by było niegodne. Ja bym może wtedy jakoś złączył te ich relacje z synem. Jakby był Krzysztof między nami, to by doszło do fajnych relacji.

Myślicie, że Krzysztof junior zaistnieje jeszcze na polskiej scenie muzycznej?

Zobacz także: Życie Krawczyka to gotowy scenariusz. Miał trzy żony. Jedna z nich zmarła w tragicznych okolicznościach

Marian Lichtman o konflikcie z Ewą Krwaczyk:


Krzysztof Krawczyk z synem

Krzysztof Krawczyk z synem

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Dodaj komentarz

  • GośćKryska pisze:

    W pani rodzinie pani Ewo mają wszyscy mieszkania pomógł pan Krzysztof a syn pierworodny Igor żeby nie miał gdzie mieszkać wstyd

  • Abcd pisze:

    Pani Ewa Krawczyk to dobra aktorka Przy trumnie stal Pan Kosmala Poprostu żenada A gdzie syn Pana Krawczyka? Poza tym w pożegnanie w katedrze ksiądz tylko głosił o żonie A o synu i wnuku mowy nie było Niestety Pani Ewo to świadczy o Pani Te niby córeczki Pana Krawczyka tak samo się zajmą panią Jak Pani zajęła się synem męża Kij ma dwa konce A co do Pana Kosmala to rzygać się chcę jak się wypowiada trochę oglądy panie Kosmala i kultury osobistej Pani Ewa mówi że Kosmala jak rodzina Otóż miał korzyści przy panu Krawczyku i tyle w temacie Wszyscy jedna rodzina oprócz syna Pana Krawczyka Żenada i wstyd

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×