Iwona Węgrowska napisała list do św. Mikołaja. Wierzy, że jeszcze nie wszystko stracone: „Tak czekam i czekam, i czekam…”

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska o swoim największym marzeniu, które chciałaby, aby wreszcie się spełniło. Gwiazda wyżaliła się reporterce Jastrząb Post. Od lat czeka, aż wszystko wróci do normy.

Iwona Węgrowska karierę wokalną zaczynała z zespołem Abra. Na fali popularności piosenki Tango w Paryżu dostała zaproszenie do programu Bar. W show Polsatu już na starcie pokazała pazurki. Dała w kość uczestnikom, mówiąc prosto w oczy, co o nich myśli. Nie oszczędziła nikogo. Po latach przeprosiła homoseksualistów, pod których adresem rzuciła homofobiczne hasło.

Udział w programie, który dwie dekady temu bił rekordy oglądalności, sprawił, że o Iwonę upomniała się duża wytwórnia. Najpierw wydała singiel La Luxe, z którym zajęła 2. miejsce w preselekcjach na Eurowizję 2005 (wygrał je Ivan i Delfin), a później nagrała duet z Piotrem Kupichą. Piosenka Pokonaj siebie przez długie tygodnie nie schodziła z czołówek playlist rozgłośni radiowych. Identyczny sukces odniósł jej singiel Cztery lata. Dobra passa Węgrowskiej nie trwała jednak długo.

Kolejne piosenki i płyty nie odnosiły już takich sukcesów. Do tego doszło kilka skandali z jej udziałem, z których Iwona tłumaczyła się w programach śniadaniowych.

O co Iwona Węgrowska poprosiła św. Mikołaja?

Dziś Węgrowska jest spełnioną żoną i matką. Jest jednak coś, o czym wciąż bardzo marzy. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradziła, że w tym roku napisała list do św. Mikołaja. Iwona bardzo chciałaby znowu wrócić na szczyty list przebojów. Marzy o sukcesach, jakie odnosiła 15 lat temu:

Najbardziej niespełnione życzenie i cały czas czekam na ten moment, że on przyjdzie, to wrócić na rynek muzyczny, w którym byłam tak w 100 procentach. Bardzo bym chciała, żeby to się powtórzyło. Płyta cały czas się nagrywa. Wymieniam, dorzucam piosenki. I stąd to opóźnienie w tej mojej płycie. Myślę, że taki powrót na rynek, na scenę muzyczną, to jest takie moje marzenie i tak czekam i czekam, i czekam…

Iwona przyznaje, że kiedyś była artystycznie bardzo spełniona:

Ja byłam bardzo spełniona. Ale jak każdy artysta raz byłam na górze, raz na dole. Teraz najważniejszy dla mnie jest taki hicior, który pozwoli mi powrócić na rynek muzyczny. Więc czekam na ten utwór, który złapie za serce całą Polskę.

Wokalistka obecnie pracuje nad nową płytą. Czekamy na premierę.


Iwona Węgrowska - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”

Iwona Węgrowska - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”

Iwona Węgrowska odpoczywa w Dubaju

Iwona Węgrowska odpoczywa w Dubaju

Iwona Węgrowska odpoczywa w Dubaju

Iwona Węgrowska odpoczywa w Dubaju

Komentarze

  • Tomek pisze:

    Napwwno nic fajnego nie stworzysz może pojedziesz do Dubaju to sobie dorobisz ale chyba ofert brak taka jeste jak ta twoja mizyka beznadziejna twoj czs minoł

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×