Anna Jagodzińska kontra agencja New Age Models – nowe fakty w sprawie

Anna Jagodzińska i Maciej Lisowski

Anna Jagodzińska i Maciej Lisowski

Oświadczenie Anny Jagodzińskiej

Dziś jako pierwsi informowaliśmy Was, że Anna Jagodzińska rozstała się ze swoją agencją – New Age Models. W oświadczeniu dotychczasowego agenta modelki, Macieja Lisowskiego czytamy, że to agencja podjęła decyzję o rozstaniu ze swoją gwiazdą ponieważ topmodelka od kilku lat „nie jest gotowa do pracy”.

Zobacz: Szok! Polska ulubienica Anny Wintour rozstała się ze swoją agencją modelek. Powód? Co najmniej zaskakujący

Z tą argumentacją nie zgadza się Anna Jagodzińska. Redakcja Jastrząb Post dotarła do oświadczenia prawników gwiazdy wybiegów. Czytamy w nim, że informacje, jakoby modelka od lat „nie była gotowa do pracy” są niezgodne z prawdą.

W odpowiedzi na nieprawdziwe i naruszające dobra osobiste mojej Mocodawczyni oświadczenie wydane przez agencję New Age Models informuję, że istotnie umowa łącząca strony została wypowiedziana, jednakże wskazany przez agencję powód rozwiązania jest nieprawdziwy, krzywdzący, a przede wszystkim niepokojąco niejednoznaczny

Dalej czytamy, że rozwiązanie umowy pomiędzy Anną Jagodzińską, a agencją rzeczywiście miało miejsce, jednak odbyło się za porozumiem stron i topmodelka nie rozumie dlaczego teraz jej była agencja próbuje zaszkodzić jej dobremu imieniu.

Działanie agencji […] jest dla niej zaskakującym i przykrym doświadczeniem. Pani Anna Jagodzińska rozważa podjęcie kroków prawnych zmierzających do naprawienia szkody wizerunkowej, której doznała w wyniku naruszającego jej dobra osobiste działania New Age Models – czytamy

Pod znakiem zapytania stoi także dalsze funkcjonowanie modnej warszawskiej restauracji – „Think Love Juices”, którą Ania zaledwie kilka miesięcy temu stworzyła wraz z Maciejem Lisowskim – właścicielem agencji New Age Models, a z którym jak widać teraz wkroczyła na wojenną ścieżkę.

Tylko u nas oświadczenie modelki wydane przez jej adwokatkę.

Zobacz także: Anna Jagodzińska otworzyła restaurację. Raj dla wegetarian odwiedziło już wiele gwiazd [ZDJĘCIA]

Oswiadczenie Anny Jagodzińskiej

Oświadczenie Anny Jagodzińskiej

Anna Jgodzińska i Maciej Lisowski

Anna Jagodzińska i Maciej Lisowski

Anna Jagodzińska i Maciej Lisowski

Anna Jagodzińska i Maciej Lisowski

Anna Jagodzińska i Maciej Lisowski

Anna Jagodzińska i Maciej Lisowski


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×