Szukaj

„Ninja Warrior” nowym hitem Polsatu! Znamy pierwszą kandydatkę – to gwiazda zagranicznej edycji programu!

Ninja Warrior to nowy program Polsatu, który zobaczymy już jesienią 2019. W pełnym emocji show, które powstało w Japonii, wystąpią najwięksi polscy sportowcy. Wśród potencjalnych uczestników znalazła się gwiazda niemieckiej edycji telewizyjnego hitu – Kamila Porczyk.

Ninja Warrior Polska Kamila Porczyk

Kamila Porczyk to niezwykle utytułowana polska sportsmenka. Na swoim koncie ma wiele wygranych zawodów fitness, jako jedyna Polka jest pięciokrotną zdobywczynią Mistrzostw Świata Fitnessu. Obecnie na stałe mieszka w Niemczech. Wcześniej jednak polskim widzom dała się poznać dzięki swojej wygranej w telewizyjnym show Gwiezdny cyrk.

Porczyk próbowała swoich sił w MMA, już kilka razy walczyła w klatce. Kamila jest znana także niemieckiej widowni – dwa lata temu wzięła udział w słynnym show Ninja Warrior. Okazuje się, że popularny format już jesienią pojawi się na antenie Polsatu. Zawodnicy, podobnie jak w zagranicznych edycjach stworzonego w Japonii show, będą musieli pokonać morderczo trudny tor przeszkód.

Kamila Porczyk gwiazdą Ninja Warrior w Polsacie

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, wysportowana Kamila Porczyk bez zastanowienia natychmiast zgłosiła się na casting do polskiej edycji show, choć wie, że tu nie wystarczy siła mięśni. Ponowny udział w programie będzie dla niej wielkim sprawdzianem wytrzymałości, odwagi, hartu ducha oraz sprawności fizycznej.

Kamila Porczyk ma szansę zostać gwiazdą telewizyjnego polskiego show, bowiem nikt inny nie ma takiego doświadczenia jak ona. Mistrzyni Świata Fitness doskonale pamięta swój udział w niemieckiej edycji, dlatego też udział w polsatowskiej odsłonie jest dla niej ogromnym wyzwaniem:

 To ciężki tekst dla uczestników i niestety w dalszych etapach przechodzą głównie mężczyźni – wyjawiła nam Kamila.

Czy gwiazda obali ten stereotyp?

View this post on Instagram

Atlas anatomii????

A post shared by Kamila Porczyk (@kamila_porczyk) on

Zobacz:

Zobacz:

Zobacz:


Kamila Porczyk w Ninja Warrior Germany

Kamila Porczyk w Ninja Warrior Germany

Kamila Porczyk zostanie gwiazdą Polsatu

Kamila Porczyk zostanie gwiazdą Polsatu

Kamila Porczyk zostanie gwiazdą Polsatu

Kamila Porczyk zostanie gwiazdą Polsatu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×