Szukaj

Paweł Tur odkrył polską Paris Hilton. Za chwilę będzie o niej głośno. Zatrudniła jedną z czołowych menadżerek

Paweł Tur

Paweł Tur

Paweł Tur nagrał teledysk do piosenki Wiosna. W klipie wystąpiła modelka z agencji Magorzaty Leitner. Internauci nazywają ją "polską Paris Hilton".

Paweł Tur pod koniec 2020 roku wydał debiutancką płytę. Dzięki albumowi Wilk wypłynął na szerokie wody show-biznesu. Jego twórczość zainteresowała wielu słuchaczy, w tym Agnieszkę Woźniak-Starak. Dziennikarka niedawno wyznała, że co jakiś czas sięga po krążek Tura, którego słucha najczęściej podczas jazdy samochodem.

Paweł Tur o teledysku Wiosna i współpracy z Nikolą Stajszczak

Właśnie ukazał się teledysk do kolejnej piosenki promującej album. W klipie do Wiosny zagrała gwiazda Instagrama – Nikola Stajszczak, która doczekała się tytułu „polskiej Paris Hilton”. Jej ojciec jest właścicielem kilku hoteli.

Swoim luksusowym życiem dziewczyna dzieli się z internautami. Z jej profilu możemy dowiedzieć się, że jako 15-latka wyprowadziła się do Los Angeles, gdzie uczyła się w jednej z prestiżowych szkół. Teraz planuje podbić świat mody. Właśnie dołączyła do agencji modelek prowadzonej przez byłą menadżerkę Joanny Krupy – Małgorzatę Leitner.

Paweł Tur opowiedział nam co nieco na temat współpracy z Nikolą. Dzięki niemu ma ona szansę stać się jedną z nowych twarzy show-biznesu. Okazuje się, że poznali się przez social media:

Nikola jest blondynką, jest bardzo ładną kobietą. Tak naprawdę wpadłem na nią na Instagramie, oglądałem ją w życiu społecznym i mega spodobała mi się jej energetyka. Jest bardzo pozytywna. Tak się też okazało. Przyjechała do nas na plan teledysku i się świetnie bawiliśmy. Wyszedł świetny obrazek, bardzo ciepły, z nadzieją. Myślę, że się wszystkim spodoba. (…) Powiedziałem do chłopaków, że bardzo chciałbym mieć tę osobę w teledysku i się udało – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Cała rozmowa poniżej.

Teledysk Wiosna z Nikolą Stajszczak:


Nikola Stajszczak

Nikola Stajszczak

Nikola Stajszczak

Nikola Stajszczak

Nikola Stajszczak

Nikola Stajszczak

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Gość w teledysku jak wieśniak, laska pusty worek na sper..ę. Tyle w temacie. Tata zapierdo..ł ludziom kasę a ona z mamuśką puszcza na lewo i prawo. Poczytajcie o Imperium Stajszczaków i mafii Stajszczaków 🙂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×