Nikodem Rozbicki o imprezie z okazji 30. urodzin. Pytamy o prezent od Julii Wieniawy. Co za romantyczna odpowiedź

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki o 30. urodzinach. Jak planuje je uczcić? Czy wyprawi huczną imprezę? Jaką niespodziankę przygotowała dla niego Julia Wieniawa? O szczegółach opowiedział reporterce Jastrząb Post.

Nikodem Rozbicki 4 czerwca skończy 30 lat. Przez ten czas udało mu się zagrać w kilkunastu dużych produkcjach. Jego filmografię zamyka główna rola w 4. części Kogla-mogla. Ma na swoim koncie także występy w takich hitach jak ChyłkaRodzinka.pl czy Prawo Agaty, od którego zaczęła się jego kariera.

Prywatnie Nikodem związany jest z Julią Wieniawą. Para oficjalnie spotyka się ze sobą od listopada 2020 roku. O wszystkim poinformowali media, publikując wspólne zdjęcie z gór na Instagramie. Trzymając się za ręce, oznajmili światu, że są w związku.

Niedawno zdecydowali się zamieszkać pod jednym dachem, co w życiu aktorki jest swego rodzaju rewolucją. Jej poprzedni partnerzy nie mieli tyle szczęścia.

Przy okazji zbliżających się urodzin, reporterka Jastrząb Post zapytała Nikodema o to, jak planuje je uczcić.

Nikodem Rozbicki o 30. urodzinach i prezencie od Julii Wieniawy

Rozbicki zdradził nam, że nie szykuje hucznej imprezy, o której będzie mówiła cała Warszawa. Aktor swoje święto planuje celebrować w gronie najbliższych osób:

Szykuję jakąś imprezę dla bardzo kameralnego grona przyjaciół. Nie robię spendu ludzi. To dość niesamowite, jak ten czas pędzi, ale nie jest mi z tym jakoś ciężko. Wciąż jestem młody duchem, wciąż mam siłę, żeby robić różne odważne, ciekawe projekty i mam nadzieję, że ta cyferka, która się zmieni z przodu, nic nie zmieni w moim życiu, a może i otworzy nowe przestrzenie i może ludzie będą mogli uwierzyć w to, że moje biznesy są poważne.

Nikodem zastanawia się, jakim prezentem tym razem zaskoczą go znajomi. Ma jakieś szczególne marzenie?

Nie mam. Mam wiele rzeczy o których marzę, ale powoli zaczynam te marzenia spełniać. Dla mnie największym prezentem w okolicach urodzin, jest zawsze obecność bliskich i fakt, że mam ludzi, którzy są dla mnie, a ja jestem dla nich. To ma największą siłę. Ja zawsze wolałem dawać prezenty niż je dostawać. W sumie też bym skłamał, gdybym powiedział, że nie dostałem super prezentów w swoim życiu. Dostałem cudowną gitarę od przyjaciół na 18. urodziny, na 25. dostałem drugą gitarę, więc ciekawe, co dostanę od nich na 30. urodziny.

A co z niespodzianką od Julii? Solenizant nie ukrywa, że najważniejsze dla niego jest, by ukochana towarzyszyła mu w tym wyjątkowym dniu:

Nie gadamy o prezentach. Zawsze robimy sobie niespodzianki. Jej obecność na pewno będzie fajnym prezentem, chociaż może już coś sobie knuje, ale to musicie pytać Julkę.

Cała rozmowa poniżej.


Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Komentarze

 • Gość orzeł nad królikiem pisze:

  Miło popatrzeć. Mają szczęście w oczach. Życzę wszystkiego dobrego. Nie sympatyzuję im (bo nie za bardzo znam ich z dorobku zawodowego), ale widać, że pielęgnują swoją miłość. Bravo

 • Gośćgigi pisze:

  Autorze tekstu,trochę wysiłku i oglądu. Solenizant to człowiek obchodzący imieniny,a jubilat TP człowiek obchodzący urodziny.

  • Gość pisze:

   Nie do końca. Jubilat to osoba która obchodzi jakiś jubileusz, czyli jakąś okrągłą rocznicę. 50cio lecie związku, 40to lecie pracy. Tu mógłby być jubileusz bo są 30te urodziny, ale nie musi.

  • Gość pisze:

   No właśnie że tak ciężko to zakumac też mnie to wkurza

 • Bez cienia zlosliwosci pisze:

  Panie Nikodemie,prosze wrocic do naturalnego,ciemnego koloru wlosow.Blond NIE pasuje do panskiego typu urody.Wtedy bylo super,mial Pan w sobie „to cos”.Teraz tanio i pospolicie.

 • Picasso pisze:

  Projekty mh???

 • Farmaceuta pisze:

  Dla mnie wygladja jak cpuni …sorki ale te zamglone spojrzenia Wzrok tempy oboje sliczni ale jakos mi do siebie nie pasuja jak margaret i ktz tez ma cpunow wygladaja

 • Meg pisze:

  Tak zaje… fajnie wyglądał w ciemnych włosach, a teraz… Oszpecił się okropnie.

 • Gość pisze:

  Wykształcony facet żyje z takim nieukiem? Ten związek nie przetrwa.

  • Gość Szpilcia pisze:

   Znasz Julkę,?? Jak można tak pisać.. Ze nie skończyła szkoły aktorskiej i co z tego??

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×