Nikodem Rozbicki rozgadał się o Julii Wieniawie. „Zobaczymy, może kiedyś”. Powiedział wprost, co może ich połączyć [WIDEO]

Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa spotykali się ze sobą przez niemal dwa lata. Chociaż ogłosili rozstanie, to nadal swą widywani razem i obdarowują się czułościami. Stworzą razem muzyczny duet?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani chętni dzielili się w sieci, łączącym ich uczuciem. Publikowali wspólne zdjęcia, nagrania i pokazywali, jak razem spędzają czas. Postanowili wspólnie zamieszkać, a nawet sprawili sobie pieska.

Niestety w zeszłym roku pojawiły się plotki o tym, że ich uczucie dobiegło końca. Jako pierwszy krążące w sieci wieści potwierdził Nikodem. Opublikował na Instagramie zdjęcie z byłą już wtedy dziewczyną i napisał, że pomimo rozstania nadal mają dobre relacje.

W ostatnim czasie aktorzy są widywani razem. Nie odstępowali się na krok w czasie 30-lecia Polsatu, a zaledwie kilka dni temu paparazzi sfotografowali czułości, jakimi obdarowywali się po premierze sztuki Gra z udziałem Julii. Jak na razie nie potwierdzili jednak, że do siebie wrócili.

Nikodem Rozbicki o Julii Wieniawie. Stworzą duet?

Nikodem Rozbicki realizuje się na wielu płaszczyznach. Chociaż fani najbardziej kojarzą go z filmowych i serialowych ról, to ma on również talent do muzyki. Podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post aktor zdradził, nad jakimi projektami obecnie pracuje, a jest tego całkiem sporo. Nie brakuje też planów związanych z muzyką:

Może jakiś pomysł mam. Ale zanim ten duet, to chciałbym zrobić coś, co mi chodzi po głowie. Ale nie nie chcę o tym jeszcze mówić, bo dopiero to pisze, mam kilka tekstów, które mam wrażenie tworzą jakąś spójną całość, natomiast sporo mi jeszcze brakuje. Wszystko w swoim czasie. Na razie kończę dwa seriale nad którymi aktualnie pracuję i zaczynam się szykować do filmu fabularnego, który będę realizował na przestrzeni całego lata. Miałem pomysł, że chciałem się zająć muzyką tego lata, natomiast wydarzyło się coś, co stało się jokerem. Muzyka musi poczekać.

Czy ma pomysł na to, aby stworzyć muzyczny duet z Julią Wieniawą?

Wszystko można. Możemy zrobić kiedyś utwór, uważam, że Julia muzycznie jest znacznie dalej niż ja jeżeli chodzi o warsztat, możliwości wokalne. Ja się bardziej odnajduję w takich melodeklamowanych formach. Ale też uczę się śpiewania, chodzę na lekcje śpiewu, za chwilę jadę na warsztaty, więc nie wiem. Zobaczymy. Może kiedyś zrobimy coś z Julką, why not?

Co wy na to?

Julia Wieniawa o Eurowizji. Czy chciałaby wystąpić?

Chociaż tegoroczny reprezentant na Eurowizję jest już wybrany, to Julia Wieniawa, która nie myślała jeszcze o takim rozwiązaniu, nie wyklucza, że podjęłaby się tego wyzwania. O wszystkim opowiedziała jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Nie myślałam. Jakoś nigdy nie było to moim marzeniem. Ale może jak kiedyś dostanę taką propozycję i będę miała pod to dobry repertuar, bo to musi być imperialna piosenka, to czemu nie. Wyznaję taką zasadą w życiu, że nigdy nie mów nigdy, bo potem się wyjdzie na hipokrytę.


Nikodem Rozbicki - pokaz serialu Bracia

Nikodem Rozbicki - pokaz serialu Bracia

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Komentarze

  • Gość pisze:

    W celebryckim świecie 2 letni związek to max za dużo kasy za mało rozumu

  • Gość Toja pisze:

    Hipokrytką jest i Julka i Ty chłopcze. To Wy celebryci kłamiecie dlatego tylko żeby o Was mówiono. Gadacie jedno robicie drugie. Ale Los często uczy Was pokory i te piękne związki na pokaz zwykle kończą się fiaskiem. Trochę mniej gadania o sobie i przechwalanek by się przydalo.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×