Nikodem Rozbicki pierwszy raz o relacji z Julią Wieniawą! Tylko nam opowiedział, co ich łączy! [WIDEO]

Nikorem Rozbicki i Julia Wieniawa

Nikorem Rozbicki i Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki o relacji z Julią Wieniawą

Co łączy Nikodema z Julią Wieniawą? Tylko nam opowiedział o swoich relacjach z byłą dziewczyną Antka Królikowskiego. Aktor Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 zdradził nam, czy byli na randce!

Nikodem Rozbicki wspina się właśnie na wyżyny swojej kariery. Choć aktor dał się poznać szerszej publiczności już w 2014 roku, to dopiero teraz usłyszy o nim cała Polska. Gwiazdor takich filmów jak: Bejbi blues czy Listy do M 2, zagrał w komedii Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3. Nikodem wcielił się w rolę Marcinka Zawady – syna Kaśki i Pawła. Jest on głównym bohaterem produkcji, który wraca do kraju po latach nieobecności w Polsce, by rozpocząć swój nielegalny biznes.

O Rozbickim jest też zawsze głośno za sprawą jego ukochanych. Co jakiś czas pojawiają się informację o nowych partnerkach młodego przystojniaka, który na brak powodzenia narzekać nie może. W ostatnim czasie widziany był w towarzystwie Julii Wieniawy, która pod koniec zeszłego roku rozstała się z Antkiem Królikowskim.

Dotychczas żadne z nich do tej pory nie skomentowało doniesień mediów. Tylko dla nas Nikodem zrobił wyjątek i opowiedział o relacji, jaka łączy go z gwiazdą Rodzinki.pl:

Do plotek wolę się nie odnosić, gdyż ma ona to do siebie, że jeśli zaczniemy o się do niej odnosić to będzie dalej żyła swoim życiem. Z Julią znamy się od lat. Bardzo ją lubię. Kumplujemy się – myślę, że to jest najlepsze określenie naszej relacji.

Choć Rozbicki w swojej wypowiedzi nie był zbyt wylewny, to można odnieść wrażenie, że rozwiał wszelkie wątpliwości co do wcześniejszych podejrzeń.

Romantyczne zdjęcie Nikodema Rozbickiego nie uciszy plotek o jego związku z Julią Wieniawą! „To na bank ona”

Julia Wieniawa ujawniła nowe kulisy kryzysu z Antkiem Królikowskim. Już wiadomo, kiedy się zaczął: „Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie”

Anna Mucha w „Kogel Mogel 3” zagrała rolę, którą przejdzie do historii! „Takie propozycje dostaje się raz na 30 lat” [WIDEO]


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki - premiera filmu Kogel Mogel 3

Nikodem Rozbicki - premiera filmu Kogel Mogel 3

Antek Królikowski i Julia Wieniawa – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji

Antek Królikowski i Julia Wieniawa – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×