Nikodem Rozbicki rozkręca własny biznes! Takiego luksusu w Polsce jeszcze nie było. Zdradził nam szczegóły

Nikodem Rozbicki o UKOI

Nikodem Rozbicki o UKOI

Jaki biznes prowadzi Nikodem Rozbicki? Aktor opowiedział nam o projekcie, z którym rusza lada dzień. UKOI to coś, czego w Polsce jeszcze nie było!

Nikodem Rozbicki z aktorstwem związany jest od 2014 roku. Jego kariera ruszyła z kopyta po tym, jak zagrał w Prawie Agaty. Ma na swoim koncie kilka głównych ról i kreacji, za które zebrał mnóstwo komplementów od widzów i krytyków. Jedną z nich jest postać terrorysty Fahada w serialu Chyłka.

Prywatnie 30-latek związany jest z Julią Wieniawą. Ich związek od dwóch lat jest w centrum medialnego zainteresowania. Każda wspólna publikacja urasta do rangi wydarzenia, a wyjście na czerwone dywany skupia na nich całą uwagę fotoreporterów. Okazuje się, że nie tylko z show-biznesem i kinematografią swoją przyszłość wiąże przystojny gwiazdor.

Nikodem zdradził reporterce Jastrząb Post, że lada chwila rusza z własnym biznesem. Pracował nad nim przez ostatni rok, a szczegóły, którymi się podzielił, nie pozostawiają złudzeń, że przygotował dla klientów prawdziwy hit.

Jaki biznes ma Nikodem Rozbicki?

Już w czerwcu, czyli w miesiącu urodzin Nikodema, ruszy projekt Ukoi. Na czym polega?

Za chwilę odpalam bardzo ważny dla mnie projekt, którym przez ostatni rok żyję. Oczywiście realizuję się też w projektach filmowo-telewizyjnych i gram ciekawe role. Mam dużo życiodajnych projektów. To są projekty filmowe, ale oprócz tego, to jest projekt „Ukoi”, czyli małych domków, które są wykonane w nowoczesnej technologii, mogą funkcjonować w systemie „off grid” totalnie niezależnym od mediów. W czerwcu odpalamy na poważnie, bo chcemy zrobić z tego sieć póki co w Polsce.

Z oficjalnych materiałów dowiadujemy się, że Ukoi, to miejsce, w którym można odpocząć od telefonu komórkowego i nacieszyć się naturą. Otaczający go las można oglądać przez wielkie przeszklenia. Opis projektu idealnie oddaje poniższe zdjęcie.

Co dalej z jego aktorstwem?

Ja nie potrafię siedzieć w miejscu, a nawet jak nie siedzę, to i tak lubię mieć bodźce i wyzwania. Mógłbym robić znacznie więcej, bo mam różne pomysły, sporo propozycji natomiast na pewno nigdy nie będę robił czegoś, czego nie czuję i co nie jest dla mnie życiodajne. W przypadku aktorstwa, to mnie realizuje, a w przypadku Ukoi – czuję, że to jest dobry czas i dla mnie, i dla nas mieszczuchów. Cały czas pędzimy, cały czas mamy milion spraw na głowie, i nawet myśląc o sobie, chciałbym mieć miejsce, do którego mogę się udać, mieć piękny widok i przeszklony sufit, gwiazdy nad sobą, ognisko obok i nic więcej.

Czym jest Ukoi – biznes Nikodema Rozbickiego?

Bartłomiej Kraciuk, warszawski przedsiębiorca, który wymyślił krzyżówkę domku letniskowego i przyczepy kempingowej i zamierza takie konstrukcje wynajmować, opowiedział Gazecie Wyborczej o szczegółach:

Chcemy dać hotelową wygodę wewnątrz i bezpośrednią bliskość przyrody z zewnątrz. […] Będą wynajmowane na doby w specjalnie dobranych lokalizacjach. Takich, w których goście będą mogli cieszyć się spokojem i bliskością przyrody, oraz które spełnią wymagania formalne. Celujemy w miejsca odosobnione, ale też z dogodnym dostępem z miast – mówi.

Domki mają być w pełni wyposażone w pościel, ręczniki i kosmetyki. Będą mieć własny zbiornik wody i źródło prądu, czyli panele fotowoltaiczne na dachu. Cena za taki luksus to ok. 350 zł za dobę. 

Cała rozmowa z Nikodemem o Ukoi poniżej.

Więcej o Ukoi dowiecie się z poniższego materiału:


Domki UKOI

Domki UKOI

Domki UKOI

Domki UKOI

Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×