Szukaj

Kinga Rusin komentuje listę uczestników „Agent Gwiazdy 3”. Profesjonalnie wybrnęła z pytania o ich rozpoznawalność [WIDEO]

Kinga Rusin, Agent Gwiazdy 3, kim są uczestnicy?

Kinga Rusin, Agent Gwiazdy 3, kim są uczestnicy?

Kinga Rusin komentuje nieznanych uczestników Agent Gwiazdy 3

Ostatnie tygodnie dzielą nas od premiery pierwszego odcinka trzeciej edycji programu Agent Gwiazdy 3. Na początku stycznia TVN ujawnił listę wszystkich uczestników swojego show. Internauci zastanawiali się, czy oby na pewno w programie zobaczymy tytułowe… gwiazdy. Wielu kandydatów pretendujących do roli agenta nie koniecznie bryluje na salonach i pojawia się na pierwszych stronach kolorowych magazynów. Przy okazji ostatniej rozmowy z Kingą Rusin, nasza reporterka zapytała o to, czy gdy dostała listę gwiazd, wiedziała kto kim jest.

Profesjonalna Rusin, bez dłuższego zastanowienia, wyczerpująco odpowiedziała na zadane jej pytanie. Prowadząca Agent Gwiazdy przedstawiła naszym czytelnikom sylwetki tych postaci, które w swoich dziedzinach uchodzą za gwiazdy, a niekoniecznie mogą być kojarzone przez szeroką publiczność:

Przede wszystkim ja mam gigantyczne zaufanie do producentów tego programu. Marta Więch ma tak gigantyczne doświadczenie jeśli chodzi o tego typu programy, że ona wie, kogo do tego programu wybrać. Słowo gwiazda ma bardzo szerokie znaczenie. Myślę, że każda z osób, która bierze udział w tym programie jest gwiazdą w swojej dziedzinie. Możesz nie wiedzieć kim jest Victor Borsuk, ale dla ludzi którzy pływają na kite-surfingu to jest mega bohater, to jest człowiek który był pięć razy mistrzem Polski, Mistrzem Europy, człowiek który pobił rekord świata w skoku na kitesurfingu, w swojej kategorii absolutna gwiazda. Trudno nie nazwać gwiazdą Mai Włoszczowskiej, chociaż tak na ściankach jej nie zobaczysz i w takim celebryckim świecie nie istnieje, ale w świecie sportu jest mega gwiazdą, Karolina Ferenstein-Kraśko niektórzy mówią żona swojego męża, a to jest strasznie skromna dziewczyna, ona się lubi chwalić, ale to jest pierwsza kobieta po wojnie, która została brązową medalistką halowych mistrzostw Polski w jeździectwie, więc w swojej branży jest bez wątpienia gwiazdą. Trudno o Ilonie Ostrowskiej nie powiedzieć, że jest gwiazdą, jest bardzo popularną aktorką jednego z najpopularniejszych seriali więc zna ją miliony ludzi, czy Julia Wróblewska, której karierę aktorską obserwujemy właściwie od dziecka. Jasiek Kuroń który ma świetne nazwisko, bardzo znane i też od wielu lat występuje chociażby w Dzień Dobry TVN i w kategorii kucharze na pewno jest gwiazdą. My musimy znaleźć osoby z każdej dziedziny życia i moim zdaniem to jest fajne, że my odkrywamy dla widzów też takie gwiazdy, o których oni nie wiedzą. A to są w swoich kategoriach gwiazdy.

Kinga opowiedziała również o niespodziankach, które czekają widzów w trzeciej odsłonie Agenta:

Za każdym razem zaskakuje tak samo, ale w przypadku innych osób. Czy wizerunek ludzi, których znamy z takich sytuacji w których chcą nam się pokazać, albo z sytuacji zawodowych odpowiada temu jakimi naprawdę są ludźmi. Czy sprytny okaże się naprawdę sprytny, czy waleczny okaże się waleczny, czy cichy to na pewno jest do końca cichy. I to jest fajne, to jest program przygodowy, ale i psychologiczny, to jest program w którym do końca trzeba myśleć.

Cała rozmowa poniżej:

Obsada programu Agent Gwiazdy 3

Przypomnijmy, że obsada Agent Gwiazdy 3 wygląda następująco:

 • Maciej Myszkowski,
 • Peja,
 • Tomasz Ciachorowski,
 • Anna Skura,
 • Piotr Świerczewski,
 • Karolina Ferenstein-Kraśko,
 • Michał Mikołajczak,
 • Beniamin Andrzejewski,
 • Ilona Ostrowska,
 • Jan Kuroń,
 • Anna Lucińska,
 • Victor Borsuk,
 • Maja Włoszczowska,
 • Julia Wróblewska.

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała zdjęcie wszystkich uczestników nowego “Agenta”! Cała tajemnica runęła w jednej chwili!

To już 25 lat odkąd Kinga Rusin zachwyca Polaków na wizji! Zobaczcie jak gwiazda wyglądała ćwierć wieku temu! Metamorfoza jest ogromna [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN 2018: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Magda Mołek, Małgorzata Kożuchowska [DUŻO ZDJĘĆ]

 


Grupowe zdjęcie z programu Agent Gwiazdy 3. Wszyscy uczestnicy

Grupowe zdjęcie z programu Agent Gwiazdy 3. Wszyscy uczestnicy

Kinga Rusin - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja

Kinga Rusin - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja

Kinga Rusin - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja

Kinga Rusin - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×