Natasza Urbańska już wie, jak Ochman poradzi sobie na Eurowizji. Oceniła dla nas jego występ: „Dotarł do mnie trailer z próby”

Natasza Urbańska, Krystian Ochman, Eurowizja

Natasza Urbańska, Krystian Ochman, Eurowizja

Natasza Urbańska o występie Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022. Jak ocenia piosenkę i prezentację sceniczną Polski? Czy wróży mu awans do finału? Zdradziła przy okazji, czy sama jeszcze raz spróbuje swoich sił w walce o bilet na Eurowizję.

Pierwszy półfinał Eurowizji 2022 za nami. Znamy już 10 państw, które w sobotę wystąpią w wielkim finale konkursu. W czwartek dołączy do nich kolejnych dziesięciu finalistów. Fani z Polski mają nadzieję, że wśród nich będzie Krystian Ochman.

Nasz reprezentant zbiera świetne recenzje po próbach w Turynie. Zagraniczni dziennikarze nie mogą nachwalić się jego wokalu i prezentacji scenicznej. Pod adresem Ochmana szerokim strumieniem płyną ochy i achy. Co dokładnie powiedzieli nam przedstawiciele mediów z innych krajów? Tego dowiesz się z poniższego materiału wideo.

Krystiana wspiera sporo gwiazd. W lutym zachwycała się nim Edyta Górniak, która w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała otwarcie, że wróży mu wielki sukces. Teraz o opinię poprosiliśmy Nataszę Urbańską.

Natasza Urbańska o występie Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022

W internecie dostępne są urywki z prób Ochmana. 22-latek podczas swojego występu wykorzystał kilka efektów wizualnych, które jeszcze bardziej przykuwają uwagę widza. Do tego dochodzą jego imponujące umiejętności wokalne. Krystian jest zawodowym śpiewakiem operowym, a talent odziedziczył po swoim oklaskiwanym na całym świecie dziadku – Wiesławie Ochmanie.

Natasza Urbańska nie ukrywa, że jest pod wrażeniem umiejętności reprezentanta Polski. Chociaż nie śledzi na bieżąco doniesień z Turynu, to obejrzała nagrania z prób naszego wokalisty. Swoimi wrażeniami podzieliła się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Ja w ogóle nie włączam telewizora, nie mam na to czasu. Ale mimo wszystko dotarł do mnie trailer z próby Krystiana i muszę powiedzieć, że robi ogromne wrażenie. Ta scena, która aż cała pracuje od tych piorunów, i on tym swoim operowym głosem… To jest to niesamowity obrazek i taka moc od niego bije. Trzymam kciuki. Niech mu się wiedzie, i niech się ten świat otworzy się dla niego. Niech zawojuje ten świat.

Sama Natasza dwukrotnie walczyła o wyjazd na Eurowizję (w 2007 i 2008 roku, za drugim razem dzięki dzikiej karcie od TVP). W obu przypadkach była o włos od reprezentowania Polski. Czy rozważa jeszcze udział w konkursie?

Mnie marzy się granie na największych scenach świata. Ja powolutku realizuję ten plan. Czy to będzie Eurowizja, czy to będą moje projekty muzyczne – tego nikt nie wie. Próbuję swoich sił, bo nie wiem ile czasu mi zostało jeszcze w moim życiu. Chcę każdą okazję wycisnąć i czerpać z tego dla siebie, co jest najcenniejsze. I w ten sposób o sobie myślę. Aby się rozwijać i mieć  z tego fun, bo to jest to, co kocham i sobie powolutku wypracowuje moją ścieżkę.

Cała rozmowa z Nataszą poniżej.

Występy Nataszy w preselekcjach na Eurowizję – kolejno 2007 i 2008:


Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Komentarze

 • Alenka pisze:

  Krystian jest NAJLEPSZY! Zaśpiewał przecudnie.

 • Gość pisze:

  Bułgaria

 • Gość pisze:

  Też mi autorytet żeby ją pytać. Zapomnieliście wspomnieć że po pierwsze weszła do konkursu bez castingu dzięki januszowi, po drugie usiłowała zaprezentować plagiat po trzecie wcale nie była o włos od wygranej. Pytać o zdanie urbańską to jakby np. pytać zdyskwalifikowanego zawodnika kolarzy z drugiej setki startujących co myśli o faworycie. :)) No i te jej bajania o planach śpiewania na największych scenach świata które „powoli realizuje” Z czym do ludzi? !Nikt nie chce jej mizernego głosu nawet w kraju słuchać. Czy jej potrzebny psychiatra? Bo można odnieść wrażenie że pseudopiosenkarka z parciem na sławę ma problemy z realną oceną swoich możliwości wokalnych.

 • Gość Ważka pisze:

  Urbańska w Eurowizji, przecież to brak głosu. A w ogóle cytować te komediantkę jak jakiś muzyczny autorytet to gruba przesada.

 • Gość pisze:

  A Ja będę obstawiał przy swoim:-)
  Krystian jesteś najlepszy…

 • Gośćika pisze:

  A ja Krystiana i wlochy

 • Gigi pisze:

  Ja narazie obstawiam Rumunię.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×