Natalia i Michalina komentują przegraną w „Top Model”: „Wiem, że i tak zrobię karierę”. Jak oceniają zwycięstwo Klaudii? Padło kilka szczerych słów [WIDEO]

Klaudia, Natalia, Michalina z Top Model

Klaudia, Natalia, Michalina z Top Model

Natalia Woś i Michalina Wojciechowska zajęły kolejno drugie i trzecie miejsce w finale 11. edycji Top Model. Wygraną zgarnęła im sprzed nosa Klaudia Neścior. Jak dwie największe przegrane show oceniają decyzje widzów?

Top Model to program, który od pierwszego odcinka przyciąga przed telewizory. Wczoraj swój wielki finał miała 11. już edycja show dla modeli i modelek. Ponownie nie brakowało chętnych do udziału w tym kultowym już formacie. Do ostatniego odcinka awansowały trzy uczestniczki, które zmierzyły się w wielkim finale. Tutaj o ich przyszłości w świecie mody decydowały głosy widzów. O zwycięstwo walczyły: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś i Klaudia Neścior. Uczestniczki pojawiły się między innymi w sesji okładkowej dla Glamour.

Jaka pierwsza z rywalizacji odpadała Michalina. Zacięta rywalizacja do samego końca trwała pomiędzy Natalią i Klaudią. Okazało się, że głosami widzów, to druga z wymienionych zasłużyła na nagrodę główną i możliwość dalszej pracy w branży.

Natalia Woś komentuje swoją przegraną w Top Model

Wynik finału był mocno zaskakujący. Wydawało się bowiem, że to właśnie Natalia zgranie główną nagrodę. To ona z najwyższymi notami ukończyła niemal wszystkie konkurencje i usłyszała wiele komplementów od jurorów. Widzowie jednak zadecydowali inaczej. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Natalia na gorąco skomentowała swoją przegraną w show:

Myślę, że drugie miejsce to jest dla mnie ogromny zaszczyt. Nie spodziewałam się, że w tak młodym wieku, będę sama w tym momencie, w tym miejscu i będę oglądała te zmieniające się okładki. Ja czuję się wewnętrznie wygrana i gratuluję Klaudii, bo jej się to należało. Wiem, że ja z Misią i tak zrobimy karierę, bo kochamy modeling, to jest nasza ogromna pasja i to jest coś, co czujemy, że będziemy w przyszłości robić.

Natalia przyznaje, że zdecydowanie stawia na modeling:

Pokazywanie się na ściankach, życie influencera, może jakbym miała zaproszenia, to gdzieś by się przeplatało, ale szczerze wolałabym pójść w stricte modeling.

Kto z poprzednich edycji jest jej inspiracją?

Akurat Karolina Pisarek być może jest bardziej celebrytką, niż modelką, ale ona jest dla mnie takim przykładem, że nie poddała się, dobrze wykorzystała swoje 5 minut i gratuluję jej, jak teraz pracuje, jak się odnajduję i tego wszystkiego, więc ona jest dla mnie ogromną inspiracją i przykładem, że nie można się poddawać.

Natalia już w zeszłym roku próbowała swoich sił w Top Model, jednak bez powodzenia:

Sama sobie udowodniłam, że w tamtym roku się nie udało. Trochę pracy włożonej i da się prawie wygrać program, chociaż myślę, że i tak nie świadczy to o tym, kto zrobi największą karierę w przyszłości.

Michalina Wojciechowska o przegranej w Top Model

Michalina, która była faworytką jurorów, a do programu została przywrócona dzięki decyzji Joanny Krupy, tak skomentowała to, co wydarzyło się w finałowym odcinku Top Model:

Czuję się wspaniale. Przyszłam tutaj z takim nastawieniem, że niezależnie od tego, co się wydarzy, czy będę pierwsza, druga, czy trzecia, to ja już jestem wygrana i wszystkie trzy jesteśmy. Nie mam żalu do tego, że odpadłam. A wręcz się cieszę, bo to da mi więcej motywacji do działania. To nie była moja pierwsza przygoda z modelingiem, zaczęłam modeling w wieku 16 lat.

Trzymamy kciuki za kariery obu dziewczyn.


Finalistki Top Model 11

Finalistki Top Model 11

Natalia Woś z Top Model przed metamorfozą

Natalia Woś z Top Model przed metamorfozą

Natalia Woś z Top Model po metamorfozie

Natalia Woś z Top Model po metamorfozie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wszystkie brzydkie…Klaudia najbrzydsza.

 • Lolo pisze:

  Eeeeee🤢🤮prosta..ka

 • Gość pisze:

  Najładniejsza byłakKlaudia i wygrana jej się należy, kibicowałam Klaudii, a Rubik brzydka ,nie wiem jak ona karierę zrobiła, dość że to wygląd ma jak wieszak to jeszcz sepleni

 • Gość 7 pisze:

  Blondynki były lepsze ta z II miejsca,najzgrabniejsza,subtelna,w makijażu prześliczna.Na zdjęciach prezentowała się świetnie.III miejsce zajęła też blondynka ładna,zgrabna też na miss Polonia by się nadawała.Ale niestety wygrała dziewczyna o pospolitej urodzie,tylko ten wzrost 180 cm, i rzewna historia z dzieciństwa.Tak ludzie to lubią i tak zagłosowali..Po co takie wielkie klacze są modelkami?Dla kogo one pokazują tę kolekcje.?Bo to jest biznes który robi sztukę dla sztuki.Sami projektanci,fotografowie, styliści się tym jarają.Rubik nie dość ,że brzydka to sepleni strasznie.Mogłaby iść wreszcie to logopedy,stać ją.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×