Natalia Szroeder o przyjaźni z Igą Lis. Zdradziła, jak się poznały i wyliczyła, kto jeszcze jest w ich paczce [WIDEO]

Natalia Szroeder i Iga Lis

Natalia Szroeder i Iga Lis

Natalia Szroeder opowiedziała o kulisach przyjaźni z Igą Lis. Zdradziła, jak w trudnym świecie show-biznesu udało im się zbudować tak trwałą relację.

Natalia Szroeder z show-biznesem związana jest od najmłodszych lat. Piękna i utalentowana wokalistka szybko podbiła serca fanów. Cały czas nagrywa kolejne przeboje, które są bardzo entuzjastycznie przyjmowane przez słuchaczy. Chociaż wokalistka ma bardzo napięty zawodowy grafik, to nie zapomina o celebrowaniu życia prywatnego. Od kilku lat tworzy udany związana z raperem Quebonafide, a dzięki niemu poznała także swoją najlepszą przyjaciółkę Igę Lis. Córka Kingi Rusin jest związana z Taco Hemingwayem, który przyjaźni się z ukochanym Szroeder.

O tym, że między dziewczynami narodziła się przyjaźń, wiadomo, chociażby ze zdjęć, które trafiają do sieci. Chociaż Iga nie jest zbyt wylewna jeżeli chodzi o życie prywatne, to od czasu do czasu zdarza jej wrzucić do social mediów zdjęcie z najlepszą przyjaciółką.

Natalia Szroeder o przyjaźni z Igą Lis

Iga Lis na salonach pojawia się niezwykle rzadko, ale nie da się ukryć, że córka Kingi Rusin wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Skrupulatnie śledzą oni jej profil społecznościowy, na którym pojawia się wiele artystycznych zdjęć. Ostatnio na Instagramie dodała ona zmysłową sesję, w której pozowała jej Natalia Szroeder.

Wokalistka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak narodziła się ich relacja:

Nasza przyjaźń rozpoczęła się bardzo naturalnie. Mamy wspólne towarzystwo i złapałyśmy wspólny język bez żadnych ustawek na siłę. Było bardzo dużo momentów, miejsc i sytuacji kiedy naturalnie się widywałyśmy i jakoś tak się stało. Mamy taką swoją paczkę, w której jest Iga, Darka, jest Kasia. Bardzo często się spotykamy, jesteśmy w kontakcie. Bardzo fajnie jest mieć taką kobiecą siłę wokół siebie.

Mówi się, że przyjaźń w show-biznesie nie istnieje. Co na to Natalia?

Jesteśmy zaprzeczeniem. Bo to nie jest jedyna moja przyjaźń. Ja się przyjaźnię z Darią Zawiałow, trzymam sztamę z Margaret, z Ewą Farną. Też nie chcę nikogo pominąć, ale jest bardzo dużo wsparcia w naszej branży. I damsko-damskiego i męsko-damskiego. Bardzo jest dużo dobrej energii w naszej branży i zapewniam państwa o tym.

Macie prawdziwych przyjaciół?


Natalia Szroeder i Iga Lis

Natalia Szroeder i Iga Lis

Iga Lis i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Iga Lis i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Iga Lis i Natalia Szroeder

Iga Lis i Natalia Szroeder

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×