Natalia Szroeder wspomina „TzG” i komentuje nową edycję. Dlaczego jej nie ogląda?

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder jest zdolną wokalistką, ale równie świetnie radzi sobie na parkiecie. W Tańcu z Gwiazdami nie miała sobie równych. Jak gwiazda wspomina program? Czy ogląda bieżące edycje?

Udział w Tańcu z Gwiazdami to niesamowita przygoda i możliwość rozwinięcia swoich umiejętności. Z drugiej strony wiąże się on z wyczerpującymi treningami i nieustającym zmęczeniem. Mimo to większość uczestników swoją przygodę wspomina z rozrzewnieniem. Jedną z najlepiej tańczących gwiazd w historii programu była Natalia Szroeder. Od jej udziału minęło już kilka lat, ale ona wciąż doskonale pamięta swoje pląsy.

Natalia Szroeder wspomina Taniec z gwiazdami

Natalia Szroeder wzięła udział w jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami. Jej partnerem był Jan Kliment. Para z odcinka na odcinek coraz bardziej zaskakiwała widzów oraz jury i dotarła aż do finału. Piosenkarka okazała się utalentowana nie tylko muzycznie, ale i tanecznie. Świetnie sobie radziła z każdym zadaniem.

W ostatnim, decydującym starciu, rywalizowała z Iwoną Cichosz i Stefanem Terrazino, ale widzowie zdecydowali, że Kryształowa Kula ma trafić w ręce młodej piosenkarki. Szroeder dołączyła do zacnej listy zwycięzców tego kultowego programu. Nie kryła z tego powodu radości i łez wzruszenia. Naszej reporterce opowiedziała o tym jak się wtedy czuła.

Jak Natalia wspomina swój udział w Tańcu z Gwiazdami?

Bardzo dobrze. Wspominałam go niedawno jak spacerowałam po Starym Mieście. Pamiętam, że przyjechała moja babcia Rysia na finał. Przetargałam ją z moich Kaszub żeby przyjechała na finał. Po finale, po tym fantastycznym zwycięstwie, które wspominam z uśmiechem na ustach jeszcze udało mi się wyciągnąć babcię na kawę na Stare Miasto. Mijałyśmy właśnie wczoraj tę restaurację, i tak z dużą tęsknotą i sentymentem patrzyłam na te ławeczki.

Zapytaliśmy też, czy Natalia Szroeder śledzi poczynania obecnych uczestników Tańca z Gwiazdami:

Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu nie mam kiedy oglądać telewizji. A też mam problem bo mój dekoder nie działa. Jak włączam to bardziej oglądam seriale. Widziałam jedynie pół odcinka Tańca z Gwiazdami, ale nawet nie wiem, kto teraz jest, a kto odpadł.

Pamiętacie Taniec z Gwiazdami z udziałem Natalii?


Natalia Szroeder i Jan Kliment

Natalia Szroeder i Jan Kliment

Natalia Szroeder i Jan Kliment

Natalia Szroeder i Jan Kliment

Natalia Szroeder i Jan Kliment

Natalia Szroeder i Jan Kliment

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×