Natalia Siwiec o planach na święta: „Wyjeżdżamy”. Jaki jest jej wymarzony prezent? Tu spore zaskoczenie

Natalia Siwiec o świętach

Natalia Siwiec o świętach

Natalia Siwiec o przygotowaniach do Bożego Narodzenia. Gwiazda zdradziła, jaki jest jej wymarzony prezent. Jej mąż będzie miał trudny orzech do zgryzienia. 

Natalia Siwiec zadebiutowała w show-biznesie 9 lat temu. W trakcie Euro 2012 została zauważona na trybunach przez fotoreportera. Zdjęcie w kusych ciuszkach zapewniło jej szeroką rozpoznawalność. Na początku, wielu sceptycznie podchodziło do jej wizerunku, wróżąc rychłe zakończenie kariery. Okazuje się jednak, że dobra passa gwiazdy trwa do dziś.

Modelka regularnie bryluje na salonach oraz pojawia się w coraz to kolejnych kampaniach reklamowych. Ma na koncie wiele współprac i jest twarzą kilku marek. Siwiec jest idealnym przykładem na to, że wystarczą chęci, by połączyć pracę z życiem prywatnym, co jej świetnie wychodzi.

W 2017 roku po raz pierwszy została mamą – urodziła córeczkę Mię. Modelka regularnie publikuje zdjęcia swojej pociechy, która jest do niej coraz bardziej podobna. Dziewczynka ma niemal identyczny kolor włosów i to samo spojrzenie.

Jak Natalia Siwiec spędzi Boże Narodzenie?

Grudzień to czas podsumowań, ale również i przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Natalia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, jak w tym roku planuje spędzić ten magiczny, rodzinny czas:

Wyjeżdżamy. Jak co roku będziemy dzielić na dwa domy – Mariusza i moich rodziców. Wyjeżdżamy do Szczecina i do Boguszowa. Tam wszystkim zajmą się rodzice. U nas są tylko tego typu przygotowania, że będziemy musieli się spakować, a choinka już jest ubrana, ponieważ Mia bardzo chciała już choinkę – wyznała.

38-latka zdradziła również, jakie prezenty królują w jej domu i z jakich cieszy się najbardziej. Nie ukrywa, że jeśli chodzi o materialne rzeczy, to nie cieszy jej już nic:

Przeróżne. To ciężko określić. Mnie cieszy to, że mogę spędzić cały czas ze swoją rodziną, i że możemy spędzić ten czas razem. I to jest bardzo fajne, kiedy wszyscy mają czas na spędzanie tego czasu razem. Bo z materialnych rzeczy, to nie cieszy mnie już nic.

A Wy macie swoje wymarzone prezenty?


Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

nataliasiwiec.official_259957673_127431639716792_4372301485586284542_n
Natalia Siwiec z Mią bawi się w salonie

Natalia Siwiec z Mią bawi się w salonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×