Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Natalia Siwiec szykuje się do pierwszych świąt z córką: „Będą wyjątkowe”. I to nie tylko ze względu na Mię [WIDEO]Święta u Natalii Siwiec

9 grudnia w Pasażu Tesco odbyło się niezwykłe wydarzenie z udziałem gwiazd. W charytatywnej akcji dekorowania pierniczków wzięli udział m.in Paulina Krupińska, Mateusz Gessler, Agnieszka Kaczorowska, Karolina Malinowska a także Natalia Siwiec, która w tym roku została mamą.

Czy Natalia poczuła już magię świąt i zakupiła prezenty?

To będą wyjątkowe święta, dlatego nie mam tego szału zakupowego, tylko siedzę z małą, albo pracuję i po prostu trochę nie mam na to czasu, dlatego po prezenty wyślę Mariusza. Zresztą święta nie będą u nas, dlatego może to mnie jeszcze tak nie poniosło. My nie przygotowujemy nic, ale rodzice przygotowują przepyszne potrawy na które już się nie możemy doczekać.

Jak wiadomo, w tym magicznym okresie marzenia się spełniają. Postanowiliśmy zapytać Natalię czy jest coś, o czym marzy?

Nie mam już żadnych marzeń. Wszystko o czym marzyłam się spełniło, a każda rzecz, która teraz mi się przydarzy i którą uda mi się zrealizować będzie tak naprawdę na wyrost.

Cała rozmowa poniżej.

Natalia Siwiec zdradziła swój intymny sekret Magdzie Mołek i wbiła ją tym koncertowo w fotel!

Paulina Krupińska żałuje, że udzieliła nam tego wywiadu! Powód jest absurdalny [WIDEO]

Gwiazdy na świątecznym evencie w Pasażu Tesco: Natalia Siwiec, Paulina Krupińska, Mateusz Gessler, Agnieszka Kaczorowska, Kamila Szczawińska

Czy podoba ci się imię córki Natalii Siwiec?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×