Szukaj

TYLKO U NAS! Jedyny wywiad z Natalią Siwiec w ciąży i sesja z ciążowym brzuszkiem! [WIDEO]

Natalia Siwiec w ciąży wywiad, sesja, zdjęcia, Indigo

Natalia Siwiec w ciąży wywiad, sesja, zdjęcia, Indigo

Natalia Siwiec w ciąży zaprojektowała kolekcję Mama Style dla Indigo

Ciąża Natalii Siwiec to chyba jedno z największych zaskoczeń tego roku. Modelka zdecydowała się zostać mamą, mimo, że jej kariera kwitnie! I chociaż wiele gwiazd korzysta z możliwości dodatkowej promocji jaką daje ciąża i zainteresowanie mediów wokół niej, to Natalia przyjęła zupełnie inną taktykę. Miss Euro ani razu nie pokazała ciążowego brzuszka, nie udzieliła wywiadu w ciąży, a jedyne zdjęcia, które obiegły internet to te zrobione przez jej męża.

https://jastrzabpost.pl/newsy/natalia-siwiec-w-ciazy-przefarbowala-wlosy-na-blond-kajetan-gora_549444.html

Natalia Siwic pierwszy raz o ciąży

Nam udało się porozmawiać z Natalią tuż przed porodem. Ciężarna Natalia Siwiec wystąpiła w kampanii rekalmowej Indigo, wiodącej marki lakierów do paznokci, z którą współpracuje już od czterech sezonów. Tym razem Siwiec stworzyła kolekcję Mama Style, w której znajduje się 15 kolorów, które kojarzą się jej z macierzyństwem.

Jastrząb Post jako jedyna redakcja odwiedził modelkę na planie zdjęciowym sesji, która powstawała w nowym studio  fotograficznym w siedzibie Indigo w Łodzi. Przy okazji rozmowy na temat linii lakierów Mama Style, Natalia opowiedziała nam również jak się czuje w ciąży. To pierwszy tak szczery wywiad z gwiazdą, która już za chwilę urodzi swoje pierwsze dziecko.

Czuję się znakomicie, więc dlaczego nie pracować? Tak jak większość kobiet w Polsce, które pracują i muszą wypełniać swoje obowiązki ja też to czynię. Nie ma problemu z niczym. Kocham swoją pracę, więc ciężko mi z niej zrezygnować. Mam do wypełnienia kontrakty, więc też muszę tu być. Przygotowując tę kolekcję wiedziałam już, że będę w ciąży, dlatego niejako jest ona dedykowana dla mam. Co prawda mogą nosić ją wszystkie kobiety, natomiast każda kolekcja, dla mnie już czwarta, jest związana z tym, co mi w duszy gra, a teraz gra mi macierzyństwo, więc kolekcja jest trochę naturalna, taka matczyna, ciepła, kochana. Bardzo naturalne kolory – beże, jasne brązy, pastele.

Na jaki manicure w okresie ciąży stawia Natalia Siwiec?

Teraz uwielbiam jasne, krótkie paznokcie, ale dzięki Indigo mam możliwość mieć dłuższe. Pozwala na to baza proteinowa Indigo, paznokcie są bardzo naturalne, utwardzone bazą proteinową i na to jest nałożona hybryda. Trzyma się miesiąc, a nawet dłużej. Fajne jest to, że taka hybryda wytrzyma miesiąc – nie odpada, nic nie musimy z nią robić. Ten mój stan mnie uspokoił. Totalnie mnie odmienił. Myślę, że każda mama, mimo że wcześniej nosiła inne kolory, tak będzie teraz nosiła krótkie paznokcie, ale nie mówię, że tak musi być.

Dlaczego Natalia Siwiec nie zdecydowała się upubliczniać zdjęć z zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem?

Nie czuję takiej potrzeby pokazywania się, a poza tym to jest oddzielna ode mnie istota i nie będę decydowała o jej życiu. Nie będę pokazywała, eksponowała jej całemu światu tylko dlatego, że jest moim dzieckiem.

Gwiazda zdradziła też, że jej urlop macierzyński raczej nie potrwa długo:

Nie wytrzymam długo pewnie w domu. Ciężko mi mówić co będzie jak będzie nowa istota z nami.

https://jastrzabpost.pl/newsy/natalia-siwiec-pokazala-duzy-brzuszek-ciazowy_554695.html

Sesja Natalii Siwiec w ciąży dla Indigo – kiedy premiera kolekcji?

Magadalena Malaczyńska, właścicielka marki Indigo, opowiedziała nam o kulisach powstania kolekcji i kampanii Baby Mama Indigo by Natalia Siwiec:

Natalia jest bardzo dzielną super mamą i przykładem kobiety pracującej, która do dnia „zero” jest w pracy. Dla nas w Indigo to jest norma. Wszystkie moje instruktorki pracują, są mamami i myślę, że budujemy dzisiaj taki trend mamy, która nie musi rezygnować z kariery, a jednocześnie jest wspaniałą matką. My kobiety jesteśmy multizadaniowcami. W momencie, w którym zaczynamy być mamą możemy prowadzić firmę i odnosić sukcesy.

Okazuje się, że motyw jesiennej linii lakierów do paznokci Indigo miał być zupełnie inny. Wszystko zmieniło się w chwili, w której Natalia Siwiec oznajmiła, że spodziewa się dziecka:

Nasze sesje zawsze opowiadają historię, która dzieje się naprawdę. Tym razem mieliśmy zrobić sesję wyjazdową w miejscu, którego nie będę zdradzać, bo może jeszcze kiedyś je wykorzystamy, i w trakcie przygotowań, zabookowanych biletów i planu, który powstał w mojej głowie, nagle okazało się, że Natalka jest w ciąży. Cały mój plan musieliśmy zmienić o 180 stopni i cieszę się bardzo, że chociaż to było wyzwanie. To co się dzieje w kolekcjach Indigo by Natalia Siwiec, to jest to, co naprawdę dzieje się w życiu Natalii. (…) Z Natalią pracuje się świetnie, jest trendsetterką kolorów i potrafi stworzyć taką kolekcję, którą potem kocha cała Polska.

Czekamy na premierę kolekcji i zdjęcia promujące najnowszą serię stworzoną przez Natalię Siwiec dla marki Indigo. O tym, jak pięknie gwiazda wygląda w ciąży możecie przekonać się oglądając materiał z planu sesji zdjęciowej.

Kolekcja Indigo Mama Style trafi na rynek już 23 września 2017

https://jastrzabpost.pl/newsy/baby-shower-natalii-siwiec-impreza-przed-porodem-plec-dziecka_555506.html

Natalia Siwiec w ciąży pokazała ciążowy brzuszek

Natalia Siwiec w ciąży pokazała ciążowy brzuszek

Kampania Indigo x Natalia Siwiec

Kampania Indigo x Natalia Siwiec

Lakiery Indigo polecane przez Natalię Siwiec

Lakiery Indigo polecane przez Natalię Siwiec

Natalia Siwiec na planie sesji dla Indigo

Natalia Siwiec na planie sesji dla Indigo


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×