Natalia Nykiel wybrała „The Four” czy „The Voice”? Już oficjalnie wiemy, jaką decyzję podjęła [WIDEO]

Natalia Nykiel o The Voice i The Four

Natalia Nykiel o The Voice i The Four

Natalia Nykiel miała być gwiazdą The Voice of Poland, ale ostatecznie wybrała The Four – tak twierdziły tabloidy. Tymczasem prawda jest zupełnie inna. Gwiazda rozwiała wszystkie wątpliwości w rozmowie z naszą reporterką.

Natalia Nykiel nie wygrała The Voice of Poland, ale stała się jedną z największych gwiazd wylansowanych przez program. Jej płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki (pierwsza, Lupus Electro, pokryła się złotem), teledyski notują milionowe liczby wyświetleń na YouTubie, a każdy singiel urasta do rangi przeboju.

Ostatnio pojawiły się spekulacje, jakoby Natalia Nykiel miała zasiąść w fotelu trenera 11. edycji The Voice of Poland. W obsadzie show zrobiło się nieco luźniej po tym, jak z programem pożegnała się Margaret. Szybko jednak okazało się, że nie zobaczymy jej w hicie TVP. Kolejne plotki głosiły, że Natalia miała podpisać kontrakt z producentami nowego programu Polsatu, The Four. Bitwa o sławę. Miała, bo jak sama nas zapewniła – niczego nie podpisała.

Natalia Nykiel - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Natalia Nykiel – gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Natalia Nykiel o udziale w The Voice i The Four

Natalia Nykiel nie pojawi się w żadnym z wiosennych programów. Gwiazda jest obecnie skupiona na innych zadaniach. Wiadomość, którą podzieliła się z naszą reporterką na pewno ucieszy jej fanów:

Ja na przestrzeni ostatnich miesięcy dostałam bardzo dużo różnych propozycji, natomiast nie mam czasu się na tym skupiać, bo mam zbyt dużo swoich planów i swoich rzeczy. Teraz skupiam się na tym, że jest trasa koncertowa zaplanowana na marzec-kwiecień i to jest coś, o czym teraz myślę.

Cała rozmowa poniżej.


Natalia Nykiel – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Natalia Nykiel – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Natalia Nykiel - Top of the Top 2017 Sopot Festival

Natalia Nykiel - Top of the Top 2017 Sopot Festival

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×