Wirtualna Polska

Natalia Lesz wróciła po długiej przerwie. Pierwszy raz opowiedziała o swojej córce! [WIDEO]

Natalia Lesz wróciła po długiej przerwie. Pierwszy raz opowiedziała o swojej córce! [WIDEO]

Natalia Lesz o córce

Natalia Lesz wróciła na salony i zdradziła, co działo się w jej życiu przez ostatnie lata. Piosenkarka i aktorka opowiedziała przy okazji o córce Alicji, która nieustannie dostarcza jej powodów do dumy. Zobacz wywiad wideo.

Wirtualna Polska

Natalia Lesz po raz ostatni na salonach pojawiła się w 2015 roku. Od tego czasu aktorka skupiła się na życiu rodzinnym. Zamiast brylować na salonach, zaszyła się w domu na Śląsku, gdzie pracowała nad nowym materiałem muzycznym. Teraz wraca z nową energią i nowym projektem. Już na jesieni zobaczymy ją w drugim sezonie serialu historycznego Korona Królów.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W rozmowie z naszą reporterką Natalia opowiedziała, co działo się w jej życiu przez ostatnie lata:

Ja cały czas pracowałam. Zrobiłam w międzyczasie dwa seriale, skończyłam Akademię Muzyczną na wydziale wokalno-aktorskim, nagrałam dwa materiały muzyczne, więc to nie było tak, że się wycofałam. Skupiłam się na pracy i na mojej córce, która się urodziła dosyć niedawno. I tak spędzałam czas.

W 2013 roku Natalia Lesz urodziła córkę Alicję. Dziewczynka jest jej oczkiem w głowie, więc jej poświęca mnóstwo czasu. Zdarza się nawet, że zabiera ją ze sobą do pracy – na plany zdjęciowe:

Czuje się bardzo dobrze. Z jednej strony moje życie się nie zmieniło, bo daje mi kopa, jeżeli chodzi o siłę, energię i chęć pracy, a z drugiej strony jest to wyczerpująca praca, bo Ala jest bardzo wymagająca, nie lubi chodzić do przedszkola, więc często jest w domu. Jest to słodycz, jestem szczęśliwa bardzo. Już mi towarzyszyła na planie, natomiast ona nie ogarnia tego w swoim umyśle i co to znaczy, że mama jest na planie. Powoli staram się ją przyzwyczajać do tego, że mama musi wyjść z domu, że mama ma swoją pasją i jak ona będzie duża, to też będzie chciała robić to, co kocha.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Mała Alicja już wie, kim chce zostać w przyszłości. Dziewczynka ma dokładnie sprecyzowane plany:

Na razie mówi, że chciałaby grać w koszykówkę albo zostać strażakiem. Albo ewentualnie śpiew. Uwielbia występować, uwielbia kamerę. Na pewno jest o wiele śmielsza ode mnie.

Czyżby rosła nam nowa gwiazda na miarę Roksany Węgiel? 🙂

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kim jest Natalia Lesz?

Natalia Lesz zadebiutowała w 2008 roku singlem Fall. Piosenka okazała się na tyle dużym hitem, że gwiazda podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska. Za swój pierwszy utwór otrzymała Super Jedynkę w kategorii Debiut roku. Trzy lata później wydała drugą płytę, That Girl, która jest ostatnią w jej dyskografii. Album pokrył się złotem, a promowały go 3 single.

Wirtualna Polska

W międzyczasie Natalia zagrała w kilku produkcjach, z czego największą popularność przyniosła jej główna rola w serialu Tancerze. Jej talent aktorski doceniono za granicą – w 2014 zagrała główną rolę w krótkometrażowym filmie fabularnym Teresy Czepiec Test, który zdobył m.in. Srebrną Palmę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Meksyku.

Od 2014 roku ma honorowe obywatelstwo Gruzji, jest członkinią amerykańskiej organizacji ASCAP – jednej z największych na świecie organizacji związanych z pobieraniem tantiem dotyczących utworów muzycznych.

Natalia Lesz - jesienna ramówka TVP 2019

Natalia Lesz - jesienna ramówka TVP 2019

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Natalia Lesz jedną z gwiazd  jesiennej ramówki TVP 2019

Natalia Lesz jedną z gwiazd jesiennej ramówki TVP 2019

Natalia Lesz pokazała córkę

Natalia Lesz pokazała córkę

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×