Szukaj

Ślub Natalii Klimas był naprawdę magiczny, ale czy wymarzony? Zdradziła nam intymne szczegóły! [WIDEO]

Natalia Klimas o ślubie

Natalia Klimas o małżeństwie i byciu żoną

Natalia Klimas od dwóch miesięcy jest szczęśliwą żoną. Aktorka znalazła szczęście w związku i postanowiła go zalegalizować – pięknymi zdjęciami z ceremonii pochwaliła się fanom na Instagramie. Nie da się ukryć, że dla każdej kobiety ślub i małżeństwo są niezwykle ważne, a choć “papier” niewiele zmienia w teorii, w praktyce postrzeganie związku staje się zupełnie inne.

W rozmowie z Jastrząb Post Natalia zdradziła, że jako żona czuje się niesamowicie spełniona:

Wspaniale. Naprawdę wspaniale. Ciężko mówi się o takich intymnych rzeczach na takiej imprezie i w takim hałasie, ale jeśli mogę w jednym zdaniu powiedzieć, to każdy ma inne podejście do małżeństwa. Dla mnie z jakiegoś powodu było to ważne i było dla mnie piękne wydarzenie. Intymne i takie bardzo wyjątkowe. Bardzo dobrze się czuję z obrączką na palcu.

Mówi się, że emocje towarzyszące pannie młodej w tym dniu są tak duże, że wiele z nich niewiele pamięta z tego wyjątkowego dnia. Okazuje się, że z Natalią nie było inaczej:

Coś w tym jest. Nawet jak próbujesz i robisz wszystko, żeby sobie oszczędzić stresu, to jest rzeczywiście ten jeden dzień w życiu, więc ja pamiętam dużo, ale są momenty, że byłam trochę nieprzytomna. To był ślub moich marzeń.

Parze gratulujemy i życzymy wielu wspólnych, szczęśliwych lat!

Gałkowo Masters 2018. Gwiazdy zadały szyku podczas polskiego Ascot! Renata Kaczoruk, Klaudia Halejcio, Karolina Ferenstein-Kraśko, Natalia Klimas, Piotr Kraśko, Anna Zejdler-Ibisz

Huczny pokaz polskiej sieciówki! Przyszło aż 6 gwiazd: Ania Wendzikowska, Karolina Pisarek, Dorota Gardias

 

Natalia Klimas w bikini z przystojnym mężem w romantycznej podróży poślubnej! Jakie on ma ciało!


Natalia Klimas czy Agnieszka Woźniak Starak, którą wolisz?

×