Szukaj

Natalia Klimas pierwszy raz o zaręczynach i ślubie! Tylko nam zdradziła kiedy powie “tak” i jak będzie wyglądać ceremonia! [WIDEO]

Natalia Klimas o ślubie i zaręczynach

Natalia Klimas ostatnio wprost rozkwita. Aktorka niedawno zaręczyła się ze swoim partnerem, o którym wiadomo niewiele. Z relacji mediów wiemy tylko, że mężczyzna jest biznesmenem, a z Natalią poznał się na imprezie u Piotra Kraśki.

Natalia Klimas po raz pierwszy pokazała się z nowym ukochanym! „Poznała go dzięki Piotrowi Kraśce”

Na prezentacji najnowszej kolekcji Miloo Home, Natalia z ciekawością przyglądała się wnętrzarskim trendom. Zapytaliśmy ją o to, ile najwięcej wydała na mebel bądź dodatek do mieszkania, który zrobił na niej wrażenie:

Chyba jest mi wstyd się przyznawać. Jest mi wstyd, bo to jest czasem niemoralne, ale jak zakochasz się w jakimś zdjęciu, albo obrazie i to dla Ciebie coś znaczy to ciężko się oprzeć. Ale to jest wstyd, ja uważam, że to niemoralne. Dla ludzi którzy, kolekcjonują sztukę, albo dla jakiś miliarderów to są grosze, ale dla mnie to było bardzo dużo i myślę, że dla normalnego człowieka to też byłoby trochę za dużo.

Przy okazji rozmowy o miłości do mebli zapytaliśmy Natalię o miłość do nowego partnera. Zdradziła nam jak wyglądały zaręczyny:

Było bardzo domowo i intymnie. Byliśmy tylko my i nasze psy. To było dla nas bardzo wyjątkowe i magiczne i nigdy tego nie zapomnę.

A co ze ślubem? Termin jest wstępnie wybrany, tak samo jak charakter imprezy:

Kiedy ten ślub? Pewnie za rok, jeśli nie to lato, to następne. Nawet jeszcze nie zaczęliśmy o tym rozmawiać, nawet nie oblaliśmy ze wszystkimi znajomymi jeszcze tych zaręczyn. Będzie bardzo kameralny i tylko dla nas. Jeszcze się nie zdecydowałam czy to będzie takie towarzyskie, czy bardziej rodzinne. Zobaczymy.

Cała rozmowa poniżej.

Natalia Klimas zaręczyła się! Pokazała szalenie romantyczne zdjęcie z oświadczyn

Natalia Klimas już pożałowała pokazywania partnera na salonach!

Natalia Klimas z partnerem na zawodach w Gałkowie

Natalia Klimas z partnerem na zawodach w Gałkowie

Natalia Klimas z ukochanym Mikołajem - premiera spektaklu Dobry Wojak Szwejk idzie na wojnę

Natalia Klimas z ukochanym Mikołajem – premiera spektaklu Dobry Wojak Szwejk idzie na wojnę


Natalia Klimas czy Agnieszka Woźniak Starak, którą wolisz?

×