Szukaj

Najpierw Anna Jagodzińska, potem Edyta Górniak, a teraz Anita Werner. Połączyła je ta sama dieta

Anna Jagodzińska stosuje dietę wegańską, czyli wykluczającą produkty pochodzenia zwierzęcego. Edyta Górniak niedawno ogłosiła, że jest weganką. Wiele gwiazd, którym leży na sercu dobro zwierząt, decyduje się na tego typu dietę.

Zobacz: Edyta Górniak przeszła na dietę wegańską, ale tęskni za normalnym jedzeniem [WIDEO]

Teraz Anita Werner w rozmowie z PAP Life, którą upublicznił portal abctygodnik.pl, wyznała, że nie je mięsa, nabiału oraz cukru. Oprócz tego zażywa dużo ruchu. To sekret jej dobrego samopoczucia i idealnej figury.

Posłuchałam historii konkretnych ludzi, którym naukowcy i lekarze zrobili taki próbny wegański test i zafundowałam sobie taki sam. Czułam się świetnie, przestałam w ogóle chorować, a wyniki badań mam najlepsze w swoim życiu. Postanowiłam więc wydłużyć ten test na czas nieokreślony. I dobrze mi z tym. Nie ukrywam, że podpatrzyłam też u znajomych, jak łatwo jest wymyślać i robić wegańskie posiłki, więc sporządziłam dokumentację zdjęciową, wzięłam adresy sklepów i zaczęłam działać – powiedziała Anita

Dziennikarka TVN na diecie wykluczającej jest dopiero od pół roku. Wcześniej, przez dwa lata, nie jadła mięsa.

Od prawie dwóch lat nie jem mięsa, od pół roku nie jem nabiału i jajek, czyli w ogóle nie jem produktów zwierzęcych. Koncentruję się na zdrowej diecie i to daje mi dużo energii. Oprócz tego całe życie uprawiam sport, który również daje mi dużo poweru, dużo sił do pracy i dużo pozytywnego myślenia. Więc trzy razy w tygodniu staram się być na siłowni – wyznała

Dziennikarka zrezygnowała też ze słodyczy. W ogóle nie przyswaja cukru.

Nie. Ani do słodyczy ani do ciast. W ogóle nie jem cukru – powiedziała Anita Werner

Niektórzy dietetycy są zdania, że dieta wegańska nie dostarcza wszystkich składników odżywczych potrzebnych organizmowi ludzkiemu do sprawnego funkcjonowania. Przypadki Edyty, Anny i Anity jednak tego nie potwierdzają.

Anita Werner

Anita Werner Ft. ons

Edyta Górniak

Edyta Górniak Fot. ons

Anna Jagodzińska

Anna Jagodzińska Fot. ons


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×