Nadia Mannei jest w ciąży! Znamy płeć dziecka i wiemy, który to miesiąc

Nadia Mannei jest w ciąży

Nadia Mannei jest w ciąży

Nadia Mannei jest w ciąży.

Jak udało się ustalić Jastrzabpost.pl, siostra Sary Boruc spodziewa się trzeciego dziecka. Nadia Mannei jest już mamą dwóch córek. Według naszych informacji, blogerka jest w 19 tygodniu ciąży. Nadia Mannei urodzi chłopca.

Ojcem dziecka jest mąż Nadii, Piotr Voelkel junior. Jak już Was informowaliśmy, jest on spadkobiercą firmy meblowej VOX, a jego majątek jest szacowany na ponad 330 milionów złotych.

Nadia Mannei ma 28 lat. Ukończyła studia prawnicze na wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Wybrała specjalizację notarialną. W wolnych chwilach lubi podróżować z mężem i córkami. Jak wiecie, współprowadzi bloga modowego razem z siostrami: Sarą Boruc i Ines Mannei.

Jak widać, w klanie Mannei bardzo ceni się życie rodzinne. Nadia Mannei jest w ciąży po raz trzeci, a jej siostra Sara Boruc ma dwie córeczki. Od kilku miesięcy mówi się też, że żona Artura Boruca chciałaby powiększyć jeszcze rodzinę. Piłkarz też nie ukrywa, że chciałby mieć z ukochaną jeszcze syna.

Gratulujemy!

Zobacz: Sara Mannei kocha Artura Boruca, a kogo kochają jej siostry? Poznajcie partnerów Nadii Mannei i Ines Mannei

Sara Mannei, Nadia Mannei, Ines Mannei

Fotografia: screen z Instagram.com


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×