Sandra Kubicka jeszcze nie wygrała „Tańca z gwiazdami”, a już wie, na co wyda główną nagrodę: „Myślę, że należy mi się” [WIDEO]

Sandra Kubicka wygra Taniec z gwiazdami?

Sandra Kubicka wygra Taniec z gwiazdami?

Sandra Kubicka wygra Taniec z gwiazdami? Jeśli tak się stanie, to już wie, na co wyda główną nagrodę. Modelka ma bardzo sprecyzowane plany, o których opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Taniec z gwiazdami za chwilę wejdzie w decydującą fazę. W grze pozostało już tylko sześć par, spośród których dwie znajdą się w wielkim finale. O tym, kto powalczy o Kryształową Kulę zdecydują widzowie. Wiele wskazuje na to, że w ostatecznym starciu o główną nagrodę zawalczą ze sobą Sandra Kubicka i Barbara Kurdej-Szatan. Tak przynajmniej twierdzi spore grono internautów.

Na co Sandra Kubicka wyda pieniądze z Tańca z gwiazdami?

Sandra nie ukrywa, że chciałaby wygrać główną nagrodę, a co więcej, jest przekonana, że należy się jej pierwsze miejsce i czek na kwotę 150 tysięcy złotych:

Ja bym pojechała na wakacje. Potrafię wydawać pieniądze. Na imprezę potrafię sporo wydać, więc myślę, że należy mi się – przyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Zobacz: Sandra Kubicka traci kontrakty przez „Taniec z gwiazdami”! Nie tak miała wyglądać jej przygoda z programem [WIDEO]

Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Modelka nie przywiązuje dużej wagi do pieniędzy i chętnie wydaje je na przyjemności. Zdradziła nam, że niedawno w jeden wieczór straciła na imprezę w klubie aż 40 tysięcy złotych:

Ja się totalnie nie przywiązuję do pieniędzy. Dla mnie pieniądz dzisiaj jest, a jutro go nie ma. Jutro nas też może nie być. Możemy przechodzić przez ulicę i potrąci nas auto. Może to niedojrzałe podejście, ale mam opłacone rachunki i dach nad głową, a mojej rodzinie nic nie brakuje. Mogę wstać z łóżka i powiedzieć, że jestem zadowolona, a wtedy miałam bardzo zły okres, zostałam porzucona. Nie żałowałam pieniędzy, które wydałam na imprezę. Powiedziałam sobie, że miałam zajebisty czas.

Zobacz: Sandra Kubicka przez zniszczone włosy musiała pilnie zmienić fryzurę. Metamorfoza zachwyciła internautów: „Myślałam że to Siwiec”

Sandra Kubicka i Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami, czwarty odcinek

Sandra Kubicka i Adam Adamonis – Taniec z gwiazdami, czwarty odcinek

Trzeba przyznać, że kto jak kto, ale Sandra zdecydowanie imprezuje „na grubo”. Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Sandra Kubicka wyjawiła szokujące kulisy rozstania z narzeczonym: „Zniszczył mnie psychicznie” [WIDEO]


Wojciech Jeschke, Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Wojciech Jeschke, Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves – JOY Influencer Roku 2019

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves – JOY Influencer Roku 2019

Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×