Szukaj

Musiał, Socha i Żebrowski bardzo odważnie o seksie i seksualności! A to dopiero początek listy! [WIDEO]

gwiazdy sexedpl

Anja Rubik i polskie gwiazdy czytają „#sexedpl”

Anja Rubik z okazji Walentynek postanowiła sprawić fanom niezwykły prezent. Jej poradnik o seksie, sexedpl, został wydany w formie audiobooka. Na nagraniu usłyszymy najpopularniejszych polskich aktorów i aktorki, a także samą autorkę. Skąd wziął się ten pomysł? Niezwykła inicjatywa topmodelki podbija serca fanów!

Z okazji Walentynek Anja Rubik postanowiła dać fanom coś specjalnego – od serca. Gwiazda właśnie oznajmiła, że do sprzedaży wchodzi… czytana wersja jej poradnika o seksie!

Razem z zaproszonymi gośćmi postanowiliśmy zrobić kolejny krok w budowaniu świadomości seksualnej wśród polskiej młodzieży. Już dziś, z okazji Walentynek, w Wasze ręce oddaję audiobook „sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”. Pracowało nad nim wiele osób, którym chcę podziękować z całego serca. Cieszę się, że jest coraz więcej tych, którzy jeszcze głośniej chcą rozmawiać o cielesności, seksualności i wszystkim, co się z tym łączy – mówi o audiobooku Anja

#sexedpl zrobiło niesamowitą furorę i błyskawicznie stało się bestsellerem w kraju. Czy audiobook powtórzy sukces? Z taką obsadą nie ma szans, by tak się nie stało! Kogo usłyszymy? Plejadę polskich gwiazd z najwyższej półki! W projekcie Anji wzięli udział między innymi Mateusz BanasiukAleksandra DomańskaMateusz KościukiewiczAntek KrólikowskiMaciej MusiałMałgorzata SochaMichał ŻebrowskiMichalina Olszańska oraz sama Anja!

Cały projekt został pomyślany tak, by był osiągalny i dostępny dla jak największego grona odbiorców – stąd możliwość pobrania go w postaci pliku MP3 i zakupu płyty CD. Dodatkowo, wersja audio, została wzbogacona o rozdział dedykowany rodzicom, szczególnie tym, którzy mają wątpliwość, jak rozmawiać z dziećmi na TEN temat – wyjaśnia top modelka.

Audiobook Anji to tylko ciąg dalszy projektu gwiazdy, który rozpoczęła w 2017 roku przerażona brakami w wiedzy Polaków na temat seksu. Jej poradnik zrobił piorunującą furorę:

To było ponad 10 000 000 kliknięć w Internecie. Dostałam też setki listów. Usłyszałam historie nastolatków, którzy wreszcie poczuli, że mogą powiedzieć rodzicom, że są gejami, kobiet, które zdobyły się na odwagę, aby opuścić agresywnego partnera, i rodzin, które zaczęły rozmawiać na temat seksu. Dzień po wyemitowaniu filmu zachęcającego do zrobienia testu na wirusa HIV, laboratoria pełne były ludzi – wspomina gwiazda

Będziecie słuchać? My na pewno!

Anja Rubik otwarcie o masturbacji. Jej wyznanie przejdzie do historii [WIDEO]

Piotr Rubik na koniec roku pokazał niesamowite rodzinne zdjęcie! Jego córeczki to prawdziwe aniołki! Piękna żona muzyka wygląda jak ich starsza siostra!

Anja Rubik odkurzyła rodzinne albumy i pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Zmieniła się nie do poznania!

 


Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik – finał Top Model 7

Anja Rubik – finał Top Model 7

Glamour Women of the Year Awards 2018: Stylizacja Anja Rubik

Glamour Women of the Year Awards 2018: Stylizacja Anja Rubik

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×