Szukaj

Mundial czas start! Gwiazdy oceniły szanse Polaków. Kto kibicuje Biało-czerwonym? [WIDEO]

Mundial 2018 szanse Polski według gwiazd

Gwiazdy o szansach Polaków na Mundialu 2018

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej oficjalnie zostały rozpoczęte. Podczas dwudziestej pierwszej edycji Mundialu polska kadra, w fazie grupowej, zmierzy się z drużynami z Senegalu, Kolumbii i Japonii. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazdy zdradziły czy i jak kibicują Biało-czerwonym.

Gdy nasi grają to coś się dzieje takiego ze mną, że nie jestem w stanie usiedzieć normalnie w miejscu i nawet się nauczyłam kiedy jest karny. Zanim zapowiedzą to już wiem. Ja będę bardzo kibicować, będę oglądać. I myślę, że to jest takie nasze, polskie. Kochamy ich. Chcemy, żeby wygrali. Dla nas i dla siebie. Ta walka jest cudowna, że oni się tak starają. Wszyscy powinniśmy być z nimi – powiedziała Bogna Sworowska.

Paulina Krupińska, jako wierna fanka piłki, sama najchętniej wybrałaby się do Moskwy:

Fajnie, że mamy w obecnych czasach taką drużynę, która mam nadzieję świetnie wypadnie na Mundialu i będziemy długo, długo świętować. Chciałabym tam pojechać, ale musiałabym pojechać z dzieciakami, a Moskwa jest dosyć niebezpiecznym krajem.

Jakub Wesołowski uważa, że mamy szansę aby wygrać Mistrzostwa Świata:

Ja jestem niezdrowym optymistą. Jestem osobą, która głęboko wierzę, że sukces, jest tylko w naszych głowach. Więc z mojej perspektywy szanse na wygranie mundialu mamy dosyć duże, ale też jestem osobą, która bardzo emocjonalnie podchodzi do tematu, tak więc ewentualna gorycz porażki, nawet racjonalnie uzasadniona, będzie dla mnie bardzo dotkliwa.

Ania Kalczyńska także zamierza kibicować naszym orłom:

Będę oglądała Mundial. I bardzo się cieszę z wyniku 4:0 [w meczu z Litwą – red.]. Są tacy którzy twierdzą, że mamy szansę wyjść z grupy, więc będę trzymała kciuki.

Zobaczcie nasz materiał:

Przystojny Grzegorz Krychowiak ze swoją przepiękną Célią Jaunat otworzyli butik w Warszawie!

Przystojni piłkarze w Warszawie przed wylotem na Mundial 2018. Żółta torba Grzegorza Krychowiaka to dopiero mistrzostwo świata!

Anna Lewandowska z Klarą dopingują Roberta na meczu Polska-Litwa w strefie VIP! Pojawiła się też mama piłkarza


Czy spodziewałeś/aś się, że Polska tak szybko odpadnie z Mundialu 2018?

×