TYLKO U NAS! Kolejna menadżerka odeszła od Dody. Maja Sablewska komentuje: „Wynika to z…”

Doda i Monika Kordowicz nie współpracują

Doda i Monika Kordowicz nie współpracują

Monika Kordowicz zakończyła współpracę z Dodą

O współpracy Dody z menadżerami można napisać oddzielną stronę na Wikipedii. Gwiazda miała już wielu agentów, z większością rozstawała się w atmosferze skandali. Najdłużej i najefektywniej przebiegał jej „mariaż” z Mają Sablewską. Kolejne współprace nie były już tak udane.

Jastrząb Post dowiedział się, że niedawno Monika Kordowicz odeszła od Dody. Panie rozstały się w koleżeńskiej atmosferze.

Po festiwalu w Opolu Doda przez dwa tygodnie nie reagowała na telefony Moniki. To oznaczało jedno, ich współpraca dobiega końca. Ostateczną decyzję podjęła Kordowicz, która załatwiła jej jeszcze kilka projektów – reaktywację Virgin i występ na koncercie sylwestrowym 2016/2017 w Polsacie – zdradza nasze źródło

Aktualnie z Dodą współpracuje jedynie menadżer koncertowy Rafał Bogacz.

Maja Sablewska o rozstaniu Dody z Moniką Kordowicz

A co na temat rozstania z Moniką Kordowicz myśli Maja Sablewska? To właśnie za jej czasów Doda odnosiła największe sukcesy, na początku solowej kariery była zdecydowanie najgorętszą gwiazdą w kraju. Według stylistki Dorota jest wymagającą klientką, dlatego potrzebuje podopiecznego, który spełni wszystkie jej oczekiwania:

Doda jest bardzo wymagająca. Ona wie, czego chce. To jest dziewczyna, która chce podnosić swój poziom. Nie dziwię się, że zmienia menadżerów. To nie jest proste znaleźć kogoś, kto będzie dobry w tym kraju, kto będzie czuł artystę, kto będzie nie tylko za niego odpowiadał, ale też w jakiś sposób doradzał, pomagał… To nie jest nic złego, że ona to robi. Wynika to po prostu z jej wymagań

Czy jest w Polsce menadżer, który będzie w stanie tak dobrze pokierować karierą Dody jak Sablewska? A może wokalistka sama sobie jest najlepszą agentką?

Zobacz: Doda oficjalnie pochwaliła się nową agentką: „Nowe projekty nadchodzą” [INSTAGRAM]

Doda i jej nowa agentka Monika Kordowicz

Doda i Monika Kordowicz zakończyły współpracę

Maja Sablewska z Dodą na MTV EMA 2008

Maja Sablewska z Dodą na MTV EMA 2009


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×