Monika Jarosińska mocno poprawiła urodę: „Postanowiłam zrobić generalny remont”. Pochwaliła się nowym biustem

Monika Jarosińska o operacji plastycznej

Monika Jarosińska o operacji plastycznej

Monika Jarosińska poddała się operacji plastycznej i zabiegom upiększającym. Zdradziła nam, co sobie poprawiła i czy jest zadowolona z efektów. Nie szczędziła szczegółów.

Monika Jarosińska dała się poznać jako aktorka i piosenkarka. Ma na swoim koncie role w serialach Samo życieDziewczyny ze Lwowa. Wydała kilka singli, a jednym z nich była o włos od reprezentowania Polski na Eurowizji w 2005 roku w Kijowie. Wkrótce artystka, która na co dzień mieszka na Malcie, skończy 50 lat. Z tej okazji zdecydowała się na kilka zabiegów upiększających.

Monika Jarosińska: operacje plastyczne. Co sobie poprawiła?

Wokalistka wyznała reporterce Jastrząb Post, że na zbliżające się wielkimi krokami pięćdziesiąte urodziny zrobiła sobie prezent w postaci kilku zabiegów, o których marzyła od dawna. Jarosińska poprawiła co nieco na twarzy. Zdecydowała się też na powiększenie piersi. Od wielu lat chciała poprawić swój biust, ale dopiero teraz odważyła się na ten krok.

Ja zmieniam ciągle włosy. Zrobiłam sobie też korektę powiek. Za półtorej roku będę miała 50 lat. Postanowiłam zrobić sobie tzw. generalny remont. Nie to, że ja się sypię, ale zrobiłam to dla siebie. Nie dla męża, nie dla rodziców, nie dla mediów. Wciąż nie wierzę, że niebawem kończę 50 lat.

Monika zaznaczyła, że poprawiła swój wygląd, by zadowolić samą siebie. Z efektu jest bardzo zadowolona:

Zdecydowałam się na korektę powiek i powiększenie biustu. Marzyłam o tym 20 lat. Bałam się, nie wiedziałam, czy się zaakceptuję, bo to jednak jest ciało obce. To naprawdę było moje wielkie marzenie. Takie kobiece. I się zdecydowałam. W grudniu poddałam się operacji, ale czuję się, jakbym miała je od zawsze. Mąż jest zachwycony.  Chociaż powiedział, że dla niego nie muszę nic poprawiać. Ale pomyślałam, że nie dla niego robię coś fajnego, tylko dla siebie. I zrobiłam operację biustu w klinice La Perla.

Monika Jarosińska o macierzyństwie. Gwiazda nie może mieć dzieci

Teraz zachęca wszystkie kobiety do dbania o siebie i nieodkładania na później swoich planów. Przy okazji poruszyła kwestię macierzyństwa.

Bardzo często kobiety zapominają o sobie. Nie wiem, czy to dlatego, że zostałyśmy tak wychowane, czy mamy genetyczny program, że najpierw mąż, dzieci, a na końcu my. Ja nie mam dzieci, nad czym strasznie ubolewam, ale to nie jest koniec świata. Zaakceptowałam fakt, że nie będę nigdy mamą. Ale wydaje mi się, że nigdy nie jest za późno, aby o siebie dbać. Najwyższy czas, aby kobiety postawiły na siebie. Nie tylko w biznesie, w zarabianiu pieniędzy, czy byciem dobrą matką czy żoną. Pomyślmy czasami na pierwszym miejscu o sobie, bo nic się nie stanie, jeśli poświęcimy sobie więcej czasu niż innym.

Podzielacie zdanie Moniki?


Monika Jarosińska po operacji powiększenia biustu

Monika Jarosińska po operacji powiększenia biustu

Monika Jarosińska - charytatywny pokaz mody

Monika Jarosińska - charytatywny pokaz mody

Monika Jarosińska – premiera kalendarza ATM na 2020 rok

Monika Jarosińska – premiera kalendarza ATM na 2020 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×