Szukaj

TYLKO U NAS! Agnieszka Szulim, Filip Bobek, Roma Gąsiorowska i inne gwiazdy wybierają Mistera Polski. Który jest najbardziej hot?! Finał już 15 listopada

Kto zostanie Misterem Polski 2015?

Konkurs na Mistera Polski 2015 zbliża się wielkimi krokami. Uroczystsza gala odbędzie się 15 listopada. W tym dniu Rafał Maślak pożegna się z tytułem najpiękniejszego Polaka. Mister ma nadzieję, że jego następca będzie godnie reprezentował Polskę za granicą, zaangażuje się w działalność charytatywną i dobrze wykorzysta popularność.

My postanowiliśmy zapytać nasze gwiazdy o to, kto ich zdaniem powinien  zostać następcą Rafała Maślaka. Pokazaliśmy im zdjęcia 14 finalistów i podpytaliśmy Filipa Bobka, Romę Gąsiorowską i Adę Fijał o ich typy.

Zaskakująco „wytypowała” Agnieszka Szulim, która stwierdziła, że każdy kto kandyduje na Mistera jest w jej oczach spalony. Dodała też, że nie potrafi wybrać nikogo, bo każdy wygląda jak… Rafał Maślak!

Filip Bobek był nieco speszony tym pytaniem, w związku z tym chciał, żeby nasza reporterka pomogła mu podjąć decyzję i dodał:

Zawsze lubiłem czarno-białe zdjęcia, więc pójdę tym sznytem

Najbardziej rozbawiła nas Ada Fijał, która z chichotem, kiedy przeglądała fotografie mężczyzn. W ostateczności wybrała dwóch z nich: polskiego Brada Pitta i Johnny’ego Deep’a.

Zobaczcie zabawne wideo i sylwetki wszystkich kandydatów do korony 🙂

A już od 2 listopada tylko na Jastrząb Post ruszy oficjalne głosowanie w ramach konkursu Mister Polski 2015.

Za to Agnieszka Szulim została wierna Piotrowi i nie ma zamiaru nawet spojrzeć w stronę innego mężczyzny 🙂


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×