Szukaj

Joanna Krupa dostała własny program w TVN! Znamy szczegóły

Joanna Krupa Misja pies program

Joanna Krupa Misja pies program

Misja pies – program Joanny Krupy w TVN

Joanna Krupa dostała własny program Misja pies w wiosennej ramówce TVN 2017. Już w marcu zobaczymy premierowe odcinki show. Pierwszym zdjęciem z planu gwiazda pochwaliła się na Instagramie.

Program Misja pies będzie miał na celu zachęcać Polaków do adopcji psów. W każdym odcinku Joannie towarzyszyć będą urocze czworonogi ze schronisk. Gwiazda będzie dokładnie sprawdzać domy i rodziny, które zdecydują się przygarnąć zwierzęta. Pierwszego bohatera pokazała na swoim profilu.

Ten cudowny malutki husky o imieniu Sheira jest do adopcji w schronisku Paluch! Ma 12 tygodni. Jeśli jesteś zainteresowany(a), aby przygarnąć tę psią miłość do siebie, napisz mi komentarz pod postem na FB i może zostaniesz szczęśliwym tatą/mamą tego grzecznego słodziaka! Uwaga: moja wizyta w domu przed adopcją obowiązkowa!

Joanna Krupa w akacjach na rzecz zwierząt

Joanna Krupa od lat słynie z aktywnego wspierania akcji na rzecz zwierząt. Popularność na całym świecie przyniosły jej kontrowersyjne kampanie dla PETA. Zdjęcie na którym naga modelka trzyma krzyż zasłaniając miejsca intymne odbiło się szerokim echem, podobnie jak sesja z futrem imitującym owłosienie na ciele.

Gwiazda przy okazji wizyt w Polsce regularnie opowiada o swojej misji jaką jest ratowanie zwierząt w programach śniadaniowych. Chociaż gwiazda jest twarzą stacji TVN mogliśmy wysłuchiwać jej apeli w obronie schronisk również na antenie TVP.

Czy nowy program Joanny Krupy w TVN okaże się hitem wiosny 2017? Pozostaje nam czekać na pierwszy odcinek.

Zobacz: Joanna Krupa zdradziła o kogo zazdrosny jest jej mąż. Romain Zago widzi konkurencję tylko w jednym polskim gwiazdorze

Joanna Krupa na planie programu MISJA PIES

Joanna Krupa na planie programu MISJA PIES

W jakie dni jest program Misja pies Joanny Krupy?

W jakie dni jest program Misja pies Joanny Krupy?

Joanna Krupa dostała program w TVN MISJA PIES

Joanna Krupa dostała program w TVN MISJA PIES

Joanna Krupa w kampanii PETA

Joanna Krupa w kampanii PETA


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×