Misiek Koterski nie chce, by jego syn został aktorem. Widzi Fryderyka w innej branży. Ambitnie!

Misiek Koterski o synu

Misiek Koterski o synu

Misiek Koterski otwarcie o przyszłości syna. Nie chce, by Fryderyk został aktorem. Widzi go w innym zawodzie.

Misiek Koterski od października 2017 roku spełnia się jako ojciec Fryderyka. Jedynego syna urodziła mu Marcela Leszczak, z którą tworzy bardzo skomplikowaną relację. Para wielokrotnie już rozstawała się i wracała do siebie. Obecnie są razem. Po kilku miesiącach przerwy i romansów z nowymi partnerami zdecydowali dać sobie kolejną szansę.

Co jakiś czas Koterski i Leszczak pojawiają się na salonach. Niedawno brylowali na gali magazynu Viva!, nie szczędząc sobie czułości. Trzymali się za ręce, tonąc w blasku fleszy. Uwagę tabloidów skupiła nie tylko relacja pary, która wróciła na właściwe tory, ale także nowa fryzura Marceli. Finalistka Top Model zdecydowała się na bardzo oryginalne uczesanie.

Misiek Koterski o przyszłości syna

Kilka dni później Misiek ponownie pojawił się na czerwonym dywanie. Tym razem zamiast ukochanej, zabrał na imprezę ich syna. Fryderyk miał okazję obejrzeć sztukę o ekologii w Teatrze Garnizon. Czy bycie eko jest ważne dla aktora i jego rodziny? O to zapytała go niezawodna reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska:

Świat idzie w tą stronę, że ludzie zaczynają dbać o środowisko. Żyjemy na jednej planecie, trzeba utrzymywać porządek, żeby przeżyć, żeby nasze dzieci przetrwały.

Dyskusja zeszła na temat przyszłości syna aktora. Koterski wyznał, że wolałby, aby jego pierworodny nie związał swojej przyszłości z aktorstwem. Zdecydowanie bardziej widzi go w roli muzyka. Nie bez powodu:

Nie chciałbym chyba, żeby został aktorem. Ale moim marzeniem jest to, żeby poszedł artystyczną drogą. Ma na imię Fryderyk, urodził się w dniu śmierci Fryderyka Chopina. Cała historia z nim związana, to długo by opowiadać. Gdy był w brzuszku, chodził na koncerty fortepianowe, dostał pianino od Leszka Możdżera, na którym gra. Może to się spełni, ale nie będę go do tego zmuszał.

Ciekawe, czy marzenie Miśka i Marceli się spełni. Cała rozmowa poniżej.


Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski, Marcela Leszczak i ich syn

Misiek Koterski, Marcela Leszczak i ich syn

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×