Misha Kostrzewski o relacjach swoich dzieci z Małgosią Rozenek i jej synami. Tak to wygląda poza Instagramem…

Misha Kostrzewski

Misha Kostrzewski

Misha Kostrzewski jest nie tylko gwiazdą TVP, ale przede wszystkim bardzo zaangażowanym tatą. Z byłą żoną doczekał się dwóch córek i syna. Przed naszą kamerą zdradził, jakie relacje mają jego dzieci z synami Małgosi Rozenek. Wiadomo też, czy prezenterka jest fajną ciocią.

Misha Kostrzewski już jako młody mężczyzna wyjechał z kraju i osiedlił się na stałe we Francji. Przez wiele lat robił tam karierę i pracował jako tancerz i choreograf w operze w Lyonie. W maju media obiegła informacja, że mężczyzna po kilku dekadach wraca do Polski, gdzie otrzymał posadę jurora w programie You Can Dance- Nowa Generacja. Przez wiele lat wiódł on udane życie rodzinne. Dwie dekady spędził u boku swojej żony Kseni. Para doczekała się trojga dzieci. Wspólnie wychowywali: Ninę i Elisabeth oraz Yanna. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, a Misha jest już po rozwodzie.

Dzieci tancerza nadal mieszkają we Francji, ale pomimo sporej odległości brat Małgosi Rozenek utrzymuje wspaniały kontakt ze swoimi nastoletnimi pociechami. Latem pochwalił się zdjęciem z wizyty całej trójki w Polsce.

Misha Kostrzewski o relacjach jego dzieci z synami Małgorzaty Rozenek

Misha jest bardzo związany ze swoimi dziećmi. Jego siostra również wychowuje trzy pociechy. Rodzeństwo przez wiele lat mieszkało z dala od siebie i nie mieli zbyt wiele czasu na to, by spotykać się w rodzinnym gronie. Dzieliła ich nie tylko spora odległość, ale też napięte zawodowe grafiki.

Na Instagramie relacja Kostrzewskiego i jego dzieci z Rozenek i jej synami wygląda wzorowo. A jak jest naprawdę? W rozmowie z reporterką Jastrząb Post juror You Can Dance podzielił się rodzinnym sekretem:

Moje dzieci mają bardzo dobry kontakt z chłopakami Małgosi. Mój syn Jaś przyjaźni się ze Stasiem. Staś jest jego najlepszym przyjacielem. Czyli syn mojej siostry. Teraz jak byli na wakacje latem, to spędzili miesiąc czasu razem. Mieszkali u Gosi, jeździli do moich rodziców, chodzili na ryby, byli w Warszawie, więc mają super kontakt.

A jak stosunek mają do Gosi?

Bardzo ją podziwiają. Widzą, że to jest bardzo dużo pracy i widzą, że jest kimś, kto twardo stąpa po ziemi. Moja siostra ma też wielkie serce. Może tego tak nie widać, ale na swój sposób to komunikuje moim dzieciom i jak tylko mogą, to ją podziwiają.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misza Kostrzewski z żoną i dziećmi

Misza Kostrzewski z żoną i dziećmi

Komentarze

 • Gość pisze:

  Komentarze z rynsztoka, czy wam inie wstyd

 • GośćIga pisze:

  Ci ludzie to patologia

 • GośćAnka pisze:

  Dzieci Michała podziwiają ale za co no chyba nie za to co wyczynia w internecie bo to by była tragedia.Zresztą nie wierzę że oni byli miesiąc u Majdanowej przecież ona nie potrafi i nie ma czasu zająć się swoimi dziećmi a co dopiero jeszcze dodatkowo dziećmi swojego brata.Te dzieciaki na tych zdjęciach wyglądają jak wystraszone pisklaki,żal mi się ich zrobiło ponieważ to oni najbardziej cierpią na rozwodzie swoich rodziców i nikt mi nie wmówi że tak nie jest.

 • GośćInga pisze:

  Następna gwiazda o której nikt w Polsce nie słyszał jakiś Misha( czyt Michał przyjechał robić karierę śmiech na sali dajcie spokój…

 • Gość pisze:

  Gosia nie potrafi okazać uczuć zresztą ich nie posiada.Dzieci brata są dla niej kolejnym sposobem na zarobek.Widac że ogólnie dzieci nie lubi,irytują ją i od nich ucieka.Niech pan nie wciska nam kitu,to chciwa ,arogancka baba bez pozytywnych uczuć.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×