Misha Kostrzewski szykuje się do ślubu z nową partnerką. Zdradził nam sporo szczegółów. Wybrali „fajne miejsce” na ceremonię

Misha Kostrzewski

Misha Kostrzewski

Misha Kostrzewski, brat Małgorzaty Rozenek, wypowiedział się o relacjach z byłą żoną. Przy okazji nawiązał też do swojej aktualnej partnerki. Czy planują ślub?

Misha Kostrzewski jest cenionym tancerzem i choreografem. Przez wiele lat mieszkał we Francji. Niedawno przeniósł się do Warszawy i próbuje swoich sił przed kamerami. Został jurorem programu You Can Dance – Nowa Generacja, który jest emitowany na antenie TVP.

Przez wiele lat Kostrzewski był w związku z Ksenią, Rosjanką, która zajmuje się szkoleniami z kompetencji psychologicznych i społecznych. Ich małżeństwo dobiegło jednak końca. Misha długo nie leczył złamanego serca. Na jego drodze stanęła Kinga, stylistka fryzur, związana z Telewizją Polską, z którą zaczął się spotykać.

Misha Kostrzewski o relacjach z byłą żoną i nową partnerką. Planuje ślub?

Misha Kostrzewski co jakiś udziela też wywiadów. Niedawno zgodził się porozmawiać z Jastrząb Post. Wypowiedział się na temat relacji z byłą żoną. Zdradził, że mimo rozstania, mają dobry kontakt:

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Ja mam dobre relacje. Mogę mówić o sobie. Mam dobrą relację jeśli chodzi o moją byłą żonę. Aczkolwiek jestem zdziwiony, jak ludzie mogą się zmienić.

Brat Małgorzaty Rozenek nawiązał też do nowego związku. Powiedział, że dzięki Kindze zrozumiał, że można pójść do przodu:

Jeśli żyje się z kimś 30 lat i się wychodzi z tego związku, bo się nie udaje, to potem jest taki moment, że trzeba to wszystko przerobić. Ja się czuję zupełnie pogubiony. To już jest 5 miesięcy. Nowy związek widzę jako wielką szansę i szczęście, dlatego, że Kinga jest osobą, która ma bardzo silny charakter, a przy tym jest też bardzo inteligentna emocjonalnie. Żeby mnie znieść przez te 5 miesięcy, to musi być naprawdę bardzo inteligentną osobą. Bo nawet ja mam czasem siebie dość. To nie jest łatwy moment. Ten związek pokazuje mi, że naprawdę można iść do przodu.

Misha Kostrzewski dodał, że zdarza mu się myśleć o ślubie. Już nawet wybrał miejsce, w którym miałby się odbyć:

Jeśli chodzi o ślub, to może kiedyś on będzie. Ale byłbym nieuczciwy, jeśli chodzi o relacje z Kingą, gdybym już zaczął mówić o ślubie. Ale rozmawialiśmy o tym. Ślub miałby się odbyć w Szczawnie Zdrój. Jest takie miejsce, które nazywa się Bohema. Tam gdzie wszyscy mieszkaliśmy – Agustin, Klaudia. Bardzo fajna restauracja. Spędziliśmy tam fajny czas. Czyli myślę trochę.

Trzymamy kciuki za nowy związek Mishy.

 


Misha Kostrzewski z nową partnerką

Misha Kostrzewski z nową partnerką

Misha Kostrzewski z nową partnerką

Misha Kostrzewski z nową partnerką

Misha Kostrzewski z córką Niną

Misha Kostrzewski z córką Niną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×