Mikołaj Śmieszek odpuszcza MMA: „Wracam do show-biznesu i modelingu”. Ma ambitne plany na przyszłość

Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek o karierze po Top Model. Ma ambitne plany, którymi podzielił się z Jastrząb Post. Zdradził, że kończy swoją przygodę z MMA i skupia się na pracy w branży, w której zaistniał. Skąd ta nagła zmiana?

9. edycja Top Model zakończyła się zwycięstwem Mikołaja Śmieszka, który w finale w pokonał Patrycję Sobolewską i Weronikę Kaniewską. Mimo ochów i achów ze strony jurorów, na próżno szukać go w kampaniach znanych marek czy na wybiegach. Pokazy mody w czasie pandemii organizowane są bardzo rzadko i na szczególnych zasadach, co dodatkowo utrudnia debiutantom zaistnienie w branży.

Mikołaj Śmieszek o karierze po Top Model

Mikołaj w rozmowie z Jastrząb Post nie ukrywa, że przez ostatnie miesiące nieco zaniedbał modeling. Skupił się na sporcie. Zaczął trenować MMA i nawet wziął udział w popularnych zawodach z udziałem celebrytów. W klatce zmierzył się z Michałem Gałą, którego fani doskonale kojarzą z poprzedniego sezonu Top Model.

Już trochę czasu minęło od finału. Dużo się pozmieniało. Ten rok to był taki rollercoaster, musiałam się odnaleźć w nowej sytuacji. Ale ogólnie na plus. Ja do tego podszedłem w ten sposób, że wiedziałem, że muszę złapać się swojej zajawki, zrealizować coś swojego, bo wiedziałem, że modeling był niepewny w tym momencie. Ale i tak po programie udało mi się zrobić międzynarodową kampanię i trochę bardziej poszedłem w sport. Może nie piłka nożna, ale jestem po walce na Fame MMA i teraz będę wracał do modelingu pełną parą.

Przerwa od pracy nie oznacza, że Śmieszek spoczął na laurach. Mikołaj ma ambitne plany na przyszłość. Już teraz zapowiedział powrót do show-biznesu i modelingu. Sporty walki nie są jego planem na życie:

Miałem jedną walkę. Ryzykowałem, ale nic mi się nie stało. Na razie odpuszczam walki na rzecz powrotu do świata show-biznesu i modelingu. Trochę to odpuściłem na rzecz treningów. Ale myślę, że jeszcze gdzieś kiedyś zawalczę, może za pół roku. Chciałbym to wszystko jakoś połączyć.

Trzymamy zatem kciuki za rozwój kariery Mikołaja.


Mikołaj Śmieszek w Dzień Dobry TVN

Mikołaj Śmieszek – półfinał Top Model

Top Model 9 - Mikołaj Śmieszek

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×