Mikołaj Roznerski wyznał miłość przed naszą kamerą! Fani długo czekali na takie słowa z ust aktora [WIDEO]

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski pozwolił sobie na chwilę szczerości. Przed kamerami Jastrząb Post zdobył się na wyznanie miłości. Do kogo? To spore zaskoczenie.

Mikołaj Roznerski to popularny aktor. Szerszej publiczności dał się poznać jako Marcin Chodakowski w serialu M jak miłość TVP2. Obecnie gra tam męża Izabeli, w którą wciela się Adriana Kalska, jego była partnerka w prawdziwym życiu. Aktor opowiedział reporterce Jastrząb Post, że jego początki w serialu nie były łatwe (pojawił się w nim w 2012 roku).

Mikołaj Roznerski padł ofiarą hejtu. Dlaczego?

Aktor przyznał, że na początku fani go sprawdzali, co pewnie nie było łatwe, bo przecież grał trudnego bohatera, który miał tendencję do zmiennych zachowań i budził skrajne emocje.

To jest tak, jak się wchodzi do pewnej rodziny, to trzeba się dać sprawdzić. Widzowie mnie sprawdzali. Ja też nie grałem dobrego bohatera. Byłem trochę rozbójnikiem, słodkim, lub mniej słodkim, komuś się bardziej podobało, lub mniej. Natomiast wypracowaliśmy już taką postać Marcina, która gdzieś urzekała, gdzieś wzruszała, gdzieś rozśmieszała i gdzieś wzbudzała jakąś sympatię.

Jak dodał, nie spodziewał się, że jego wątek w serialu aż tak się rozwinie.

Nie. Ja tam przyszedłem na dwa dni w miesiącu. Miałem wrażenie, że moja rola jest bez kontynuacji. Ale okazało się, że producenci M jak Miłość bardzo mi zaufali i pozwolili mi się rozwinąć. Ja zrobiłem swoje i to wykorzystałem Jestem tam już 10 lat. Już niedługo będę mógł obchodzić swój benefis. Każdy dzień na planie M jak Miłość jest wyjątkowy. Cieszę się, że pracuję, mam pracę. Rozwijam się tam, rozwijam się w innych projektach.

Na zakończenie, przed naszymi kamerami, Mikołaj wyznał miłość do publiczności. Rzadko z jego ust publicznie padają tego typu deklaracje, co z pewnością docenią jego wielbiciele:

Jestem laureatem tych najważniejszych nagród dla aktora – nagród publiczności. Więc w ogóle – kocham Was widzowie.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Mikołaj Roznerski - sobotnia stylizacja

Mikołaj Roznerski - sobotnia stylizacja

Mikołaj Roznerski i Magda Lamparska kadr z filmu Poskromienie złośnicy

Mikołaj Roznerski i Magda Lamparska kadr z filmu Poskromienie złośnicy

Mikołaj Roznerski i Magda Lamparska kadr z filmu Poskromienie złośnicy

Mikołaj Roznerski i Magda Lamparska kadr z filmu Poskromienie złośnicy

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mnie się bardzo podoba jest ciepły i seksowny

 • Icon pisze:

  AKTOR dobry…😄😆😀

 • Gość pisze:

  A jednak czytacie skoro komentujecie bez sensu skoro jest dla ciebie drętwy i klaun to po jaka cholerę czytasz o nim artykuły????

 • Kinomaniak pisze:

  Na tytuł tych wypocin Pucuły nabrac sie nie dałam Stary i ograny numer na zbijanie klikalności. Ja o „aktorze” . Zawsze tak samo drętwy, drewniany , nijaki. Uśmiech klauna albo skrzywiona mina, to cała gra aktorska tego pana.

  • Gośćgeunj pisze:

   Zgadzam się.
   Nie rozumiem fenomenu tego wiecznie zaślinionego typa

  • Dan pisze:

   Jesteś głupkiem…bo widać że nie znasz go jako aktora bo nie oglądasz filmu.Jestvsupervfacetem ,czułym i wrażliwym,wspaniałym ojcem..

 • Gość pisze:

  Idiotyczny tytuł pani redaktor.Nie umie Pani innaczej zachęcić do czytania swoich artykułów?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×