Szukaj

Mikołaj Roznerski pierwszy raz tak odważnie o relacji z Adrianą Kalską! “Jak wracamy do domu…” [WIDEO]

Mikołaj Roznerski o współpracy z Adrianą Kalską!

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska poznali się lata temu na planie serialu. Obecnie nadal pracują razem, a ich wątek w M jak Miłość uznawany jest za jeden z najciekawszych. Kalska i Roznerski są również parą w prywatnym życiu – co niesamowicie cieszy ich fanów. Dzięki temu relacja Izy i Marcina w serialu nabrała dodatkowej głębi, a ich gra aktorska wygląda jeszcze bardziej przekonująco. Jak jednak udaje im się pogodzić życie zawodowe z prywatnym?

Podczas imprezy z okazji 18. urodzin M jak Miłość reporterka Jastrząb Post zapytała Mikołaja jak wygląda ich praca na planie serialu i jak oddzielają życie ekranowe od zacisza domowego:

Zachowujemy się bardzo profesjonalnie na planie. Oczywiście, że ja mam tę przyjemność pracowania z Adrianną i jest to czysta przyjemność. Nie traktuję tego, czy jest trudniej, czy łatwiej. Po prostu jest.

Okazuje się, że po zakończeniu zdjęć Mikołaj i Adrianna nie wracają do tematu M jak Miłość. Co najwyżej zdarza im się w domu przegadywać tekst.

Praca jest praca. Jak się wraca z pracy to są inne, ważniejsze rzeczy w życiu do roboty. Przegadujemy tekst.

To całkiem zdrowe podejście. W końcu ileż można rozmawiać o pracy? 😉

Gwiazdy nieźle zaszalały na urodzinach „M jak Miłość”. Zdjęcia zza kulis mówią wszystko!

Aktorka zmasakrowała tytułową piosenkę z serialu na urodzinach „M jak Miłość” [WIDEO]

Joanna Koroniewska wraca do „M jak miłość”?! Tylko u nas oficjalny komentarz gwiazdy. Na te słowa jej fani czekali latami! [WIDEO]


Czy Mikołaj Roznerski i Olga Bołądź byli dobraną parą?

×