Szukaj

TYLKO U NAS! Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę! To gwiazda “M jak miłość”! Mamy komentarz aktora!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą?

Mikołaj Roznerski ma nową partnerkę. Kogo?

Wygląda na to, że Mikołaj Roznerski ma już za sobą nieszczęśliwą miłość do Marceliny Zawadzkiej. Para, która spotykała się ze sobą kilka miesięcy, nie zdołała dogadać się we wszystkich kwestiach i zakończyła związek wymawiając się zobowiązaniami zawodowymi, brakiem czasu i napiętym harmonogramem. Marcelina wpadła w ramiona przystojnego Brazylijczyka, ale szybko okazało się, że również ten związek nie wypalił. A Mikołaj? Jak donosi Fakt Gwiazdy, Mikołaj jest znów szczęśliwie zakochany!

Po kilku nieudanych związkach, złamanym sercu i przeżytych nerwach Roznerski postanowił na jakiś czas zapomnieć o istnieniu kobiet – przynajmniej w romantycznym tego słowa znaczeniu. Skupił się na pracy i synu, ale los miał dla niego inne plany:

Mikołaj ostatnio odżył i nabrał wiatru w żagle. Widać, że mimo nawału pracy cieszy się z życia, a w jego sercu znów zawitała wiosna. Dziewczyna, z którą teraz się spotyka nie jest gwiazdą, od show-biznesu trzyma się z dala. Nie jest również Polką. Mikołaj spotkał ją przypadkiem w księgarni i nie mógł oderwać od niej wzroku. Wiadomo tylko tyle, że jest śliczną brunetką i przyjechała do Polski na wymianę studencką. Absolutnie nie znała go ani z filmu, ani z serialu, ani z teatru. Nie wiedziała, że jest sławny – wyznaje informator tabloidu.

Udało nam się skontaktować z aktorem. Specjalnie dla Jastrząb Post Mikołaj Roznerski skomentował swój nowy związek: 

Tak potwierdzam, że jestem w szczęśliwym związku, ale nie z dziewczyną poznaną w księgarni, jak podał Fakt – wyjawił Jastrząb Post.

Jak udało się nam ustalić, Mikołaj związał się z aktorką M jak miłośćAdrianną Kalską. Dowodem na ich silne uczucie są takie same zdjęcia, które opublikowali w nocy na swoich Instastories, przedstawiające splecione dłonie. Obie fotografie para opisała dość oszczędnie, ale bardzo wymownie, wstawiając emotikonę przedstawiającą symbol miłości, czyli serce.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – jak się poznali?

Mimo że grają w jednym serialu, to Roznerski i  Kalska nie poznali się na planie M jak miłość:

Znają się od lat, ich drogi się przecinały kilkukrotnie, docierali się, aż rozkwitło między nimi uczucie. To już trwa klika miesięcy, ale nie chcieli zamieszania wokół swojego związku, więc wiedzieli tylko najbliżsi przyjaciele. Spędzają razem każdą wolną chwilę – mówi w rozmowie z Jastrząb Post osoba z otoczenia aktora.

Mikołaj i Adriana nie tylko mają role w tym samym serialu. Są również parą w spektaklu teatralnym Kłamstwo, z którym podróżują po Polsce.

Niesamowicie cieszymy się, że aktor znów odnalazł szczęście.

Wydało się! Marcelina Zawadzka wciąż wysyła SMS-y do Mikołaja Roznerskiego! Znamy ich treść!

Marcelina Zawadzka pierwszy raz o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim! Już wiemy co zniszczyło ich związek!

Koniec z plotkami! Mikołaj Roznerski dawno się tak nie otworzył! W ostatnim wywiadzie opowiedział o żonie i dziecku!

Marcelina Zawadzka potrafi ostro zabalować! Zmysłowa gwiazda TVP wznosiła toast do białego rana w obciłsym t-shircie


Lubisz Mikołaja Roznerskiego?

×